TP-Link. Bez przerwy musze wprowadzać klucz sieciowy

Witam,

Myślałem, że rozwiązałem sam problem, ale niestety nie. Rozumiem że aplikacja TP-Link gdzie podaje się non stop hasło, może być nie kompatybilna, lecz ja nie mam żadnej aplikacji i na XP łaczę się bezprzewodowo używając połączeń jakie daje XP. Za każdym razem gdy włączę kompa (XP) muszę podawać klucz sieciowy. Tak nie występuję w Windows 7 i szkoda że tak w XP nie ma. Nawet gdy zmienie ręcznie w ustawieniach połączeń sieciowych - sieci bezprzewodowe i z listy wyborę sieć ->właściwości i wpiszę nowy klucz, to i tak jak właczę ponownie te ustawienia, to są te same. jak temu zaradzić?

Wygląda na to, że system nie zapisuje ustawień. Zobacz czy masz zapisany profil sieci bezprzewodowej. Sprawdź jeszcze ustawienia karty.

Profil sieci bezprzewodowej mam pod nazwą SSID, czyli nazwa routera i numerki. A Adresy IP mam ustawione na przydzielanie automatyczne. Teraz tworzylem na nowo profil i efekt jest taki sam.

Spróbuj zmienić nazwę ssid lub hasło w routerze raz tak miałem i mi pomogło.

W routerze TP-Link, domyslnie nie bylo hasla. Więc je ustawiłem. Nazwę SSID ( w systemie) zmienialem i nic. Ale tak mam  na XP, na W7 nie mam:) Zobaczę czy da skutek w routerze.