TP-Link. Bez przerwy musze wprowadzać klucz sieciowy


(hatezit) #1

Witam,

Myślałem, że rozwiązałem sam problem, ale niestety nie. Rozumiem że aplikacja TP-Link gdzie podaje się non stop hasło, może być nie kompatybilna, lecz ja nie mam żadnej aplikacji i na XP łaczę się bezprzewodowo używając połączeń jakie daje XP. Za każdym razem gdy włączę kompa (XP) muszę podawać klucz sieciowy. Tak nie występuję w Windows 7 i szkoda że tak w XP nie ma. Nawet gdy zmienie ręcznie w ustawieniach połączeń sieciowych - sieci bezprzewodowe i z listy wyborę sieć ->właściwości i wpiszę nowy klucz, to i tak jak właczę ponownie te ustawienia, to są te same. jak temu zaradzić?


(roobal) #2

Wygląda na to, że system nie zapisuje ustawień. Zobacz czy masz zapisany profil sieci bezprzewodowej. Sprawdź jeszcze ustawienia karty.


(hatezit) #3

Profil sieci bezprzewodowej mam pod nazwą SSID, czyli nazwa routera i numerki. A Adresy IP mam ustawione na przydzielanie automatyczne. Teraz tworzylem na nowo profil i efekt jest taki sam.


(Bartosz Galas) #4

Spróbuj zmienić nazwę ssid lub hasło w routerze raz tak miałem i mi pomogło.


(hatezit) #5

W routerze TP-Link, domyslnie nie bylo hasla. Więc je ustawiłem. Nazwę SSID ( w systemie) zmienialem i nic. Ale tak mam  na XP, na W7 nie mam:) Zobaczę czy da skutek w routerze.