TP-LINK hasło do routera-komputer stacjonarny

A jakie dane są Ci potrzebne do konfiguracji? Tak w ogóle to rozumiem że działasz poprzez kabel LAN?

tak działam przez kabel podłączony do routera. Mam stacjonarny komputer, pół roku temu miałem laptopa, który miał wifi lecz sprzedałem lapka. Napiszę jeszcze, że router był resetowany gdy kupowałem pudło.

Edit:No chyba wszystko co jest potrzebne do skonfigurowania routera. Poza tym gdy bawiłem się na laptopie 2 dni i tylko mi się udało na laptopie zrobić żeby było przez kabel. Strasznie zielony jestem przy ustawianiu routera. Więc musiałem do nich zadzwonić żeby ustawili to(tak musiałem płacić 20zł…) Ale to było dawno.

Wszystko co jest potrzebne to tylko nazwanie sieci i jej zahasłowanie :wink: Ewentualnie wpisanie danych dostawcy internetu.

Dane dostawcy internetu są potrzebne. Router mi się automatycznie nie ustawiał nigdy i wątpię żeby mi się teraz ustawił. Zawszę musieli przyjechać z firmy i ustawiać go ręcznie…

Bo on się automatycznie nigdy nie ustawi :smiley: Moim zdaniem spokojnie dasz sobie rade. W moim przypadku kiedy dostałem ruter też kazali im go dać do konfiguracji, ale zacząłem bawić się samemu i później im go zaniosłem, po czym powiedzieli że nic nie muszą już robić bo został skonfigurowany ^^ A jakiego masz dostawce internetu?

Kablówka coś mi się wydaje. Mam stałe łącze

Długi wpis na temat odzyskiwania hasła do routera od haseł domyślnych, poprzez resetowanie aż do łamania hasła routera dostępny niżej. Taki autoatak na własne zapominalskie ego? :smiley:

Hasło router - jak odzyskać?