TP-LINK TD-W8901G + Neostrada 6mb/s = Wysoki ping

Witam.

Mam router TP-LINK TD-W8901G z neostradą 6mb/s. W grach typu SAMP CS pingi są bardzo wysokie co powoduje dyskomfortowa gra i pełno skarg. Ping najniższy to 70 (zdarza się bardzo rzadko) , a średni to 200. Tak samo przy rozmowach wideo na Skype jakość mojego wideo jest zawsze kiepska a kamerka jest bardzo dobra. Ciągle pojawia mi się komunikat o wolnym połączeniu internetowym. Co mogę w tej sprawię zrobić? Komputer jest połączony przez kabel RJ-45.

Masz Ccleaner? Jeżeli tak to wejdź w narzędzia-> Autostart i zrób screena z okna tego programu.

Jeżeli nie masz to ściągnij go z tej strony: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html reszta tak jak na górze.

Pozdrawiam

Obawiam się, że nic nie poradzisz. To wina warunków technicznych zewnętrznych twojego łącza - dostawcy, odległości, jakości materiałów linii przesyłowych. Kup sobie najnowszy 11 numer PC format. Na stronie 92 jest tam artykuł - “Sprawdzamy jakość łącza internetowego”. W artykule podane, że parametry łącza odbiegające od normy należy konsultować z dostawcą i żądać naprawy. Ja również mam 6 mb/s, a ping mam zawsze w granicach 27. W grach online jest on przeważnie zawsze wyższy w zależności od serwera, z którym się łączę i wynosi od ok. 50 do 150. W/g artykułu w PC Format o dobrym łączu świadczy ping poniżej 100 - 80 ms.

Decos20, ccleanera używam co tydzień więc to odpada .