Tp-link TD-W8951ND wolno chodzi net

Witam mam problem z routerem wymienionym w tytule. Mam internet z TP do 10mb, router mam od paru miesiecy i nie mialem z nim problemow. Niestety cos mi sie stalo i komputer stacjonarny na ktorym byl instalowany router internet strasznie wolno chodzi. Na laptopie chodzi normalnie na wi fi ale na stacjonarnym prawie wcale(google sie nie chca nawet zaladowac), czasami gdy wylacze i wlacze router to da sie zaladowac jakas strone ale i tak wolno chodzi. Router jest podlaczony do kompa poprzez kabel ethernet. Mam nadzieje ze wiecie co zrobic aby net zaczal normalnie chodzic. Z gory dziekuje.

-zmieniano sterowniki? kabel? port w switchu? podłączano inny komp po kablu? zmieniano przeglądarke? wykonywano testy typu speed test? pingi w kolejne miejsca? przeglądano logi routera?

proponuje zacząć od tego artykułu:

http://sieci-komputerowe.net/podstawy/1 … ow-w-sieci

pozdrawiam

Na wszystkie twoje pytania odpowiedz brzmi nie xd

Wykonaj reset TP-Linka i ponowna konfiguracja ( 5 min i po zawodach)

Będzie wiadomo jak działa internet na PC po ponownym ustawieniu.

Opcja druga odinstalowanie sterowników w PC od karty sieciowej i ponowna instalacje, mogły się pomieszać ;).

Jak to nie pomoże to może przyczyna sprzętowa czyli awaria k. sieciowej.

pozdrawiam

ps: daj znać jak uda się rozwikłać problem…

visage ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.