TP-LINK TD-W8960N kłopoty z konfiguracją

:smiley: Witam serdecznie…posiadam routher TP-LINK TD-W8960N…i cały czas mam z nim problemy związane z prawidłowa konfiguracja.wywala mi często gg…zrywa mi często neta…w związku z tym mam gorącą prośbę…aby ktoś kto go posiada odezwał się na gg…oto mój numer…13319402…i pomógł mi go skonfigurować ![-o<

“wywalanie gg” to nie wina routera, ewentualnie internet providera.

Hej,

Może być to spowodowane albo kiepską jakością łącza internetowego (wina dostawcy internetu) bądź też obecnością na komputerze szkodliwego oprogramowania.

Gdyby najważniejsze parametry były źle skonfigurowane w ogóle nie miałbyś dostępu do internetu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

w zakładce port triggering dodaj porty 8074 i 443 i powinno byc po problemie :wink:

Porty nie są winą zrywania internetu.

GG omija NAT.

Może by tak bardziej konkretnie?!

bezprzewodowo, czy po kablu?

W jakim sensie “zrywa” ? -router gubi połączenie? traci synchro? …czy może na routerze diody się palą a ty na kompie tylko tracisz połączenie z routerem?

Opisz więc dokładnie co i jak.

Jeżeli problem dot. routera, to wrzuć screeny konfiguracji i statystyk połączenia. Jeżeli problem na linii router-komp, zrób skan na obecność szkodników i wrzuć do sprawdzenia logi.

to dlaczego jeśli nie dodam tych portów w tej zakładce to gg regularnie zrywa połączenie, a gdy są te wpisy od czasu mojego wpisu jest wszystko w porzadku ?

Sprawdź jaki posiadasz oprogramowanie w routerze. I go zaktualizuj do najnowszej wersji http://www.tp-link.com/support/download.asp?a=1&m=TD-W8960N

Też miałem ten problem, do czasu jak zaktualizowałem do najnowszej wersji router.

PS. Też mam taki słaby zasięg na tym routerze?