TP-LINK TL-WR740N problem z wanem

Witam

Mam problem z routerem, po włączeniu świecą się tylko pierwsze trzy lampki czyli power, ustawienia i wi-fi. Nie świeci się natomiast lampka od WAN. Przy próbie instalacji z płytki wyskakuje, że kabel sieciowy jest odpięty. Przy ustawianiu przez stronę to samo. Na pewno nie jest to problem z kablem, bo podpinam liveboxa i wszystko działa. Przy konfiguracji postępowałem zgodnie z tą instrukcją: http://www.wirelessblog.pl/jak-skonfigu … terowniki/ . Próbowałem też z klonowaniem adresu mac i zmiany serwera dns na 8.8.8.8, ale nic to nie dało. Wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc

maniek2k9 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

WR740N nie ma modemu ADSL więc konfiguracja Neostrady (łącze telefoniczne) jest niemożliwa.

Kabel sieciowy podłącz do portu LAN, odklej tę naklejkę najpierw. Płytę możesz schować do pudełka, nie jest Ci ona potrzebna. Adres IP do logowania to 192.168.1.1, jeśli nie pasuje, sprawdzasz w wierszu poleceń poleceniem ipconfig adres bramy domyślnej, to adres routera.

Hej,

A co tak naprawdę chciałeś zrobić? Jak miały wyglądać połączenia - co do czego podłączasz? Jak?

Pozdrawiam,

Dimatheus