TP-Link ustawia VPI 1 oraz VCI 32

(Qteksal) #1

Mam TP-Link TD-8816 Neostrada,konfigurowałem z płytki dołączonej do routera .Wychodziły poprawne parametry w konfiguracji VPI 0 oraz VCI 35.

A przez przeglądarkę uparcie jest VPI 1 oraz VCI 32 czy to na Operze czy Firefoksie .Raz przestawiłem a wróciło do nie poprawnych danych co robić.

tu link do parametrów routera http://ifotos.pl/img/Magical-S_arxane.png/

image_id: 3412

Dodam jeszcze ze na poprawnych parametrach tylko raz zaloguje gdy wyłączę i zaloguje powtórnie mam nie poprawne dane w przeglądarce internetowej .Ale zawsze łączy

(roobal) #2

Spróbuj zresetować router i skonfiguruj go ręcznie, a nie przy pomocy jakiś aplikacji. Zaloguj się do routera i skonfiguruj wszystko normalnie, bo już nie pierwszy raz spotykam się z tym, że te aplikacje zamiast ułatwiać to utrudniają życie.

Jak możesz wrzuć zdjęcie do forumowej galerii, bo niestety ten serwis jest niedostępny dla adresów IP spoza Polski.

Pozdrawiam!

(Kobi2520) #3

tez tak mam, ale według mnie chodzi o to, że podczas konfiguracji ustawiasz sobie, zapisujesz to i to jest zapisane i sobie tam działa gdzieś, a to co widzisz to taki formularz wypełniony fabrycznymi ustawieniami i nie odzwierciedla tego co wcześnies skonfigurowałeś i zapisałeś. jakby było ustawione na 1/32 to zapewne neo by ci nie działało

(Qteksal) #4

A już myślałem ze jakiś niespodziewany rachunek przez to może przyjść ,powinni coś o tym wspomnieć w instrukcji .