TP-Link ustawia VPI 1 oraz VCI 32

Mam TP-Link TD-8816 Neostrada,konfigurowałem z płytki dołączonej do routera .Wychodziły poprawne parametry w konfiguracji VPI 0 oraz VCI 35.

A przez przeglądarkę uparcie jest VPI 1 oraz VCI 32 czy to na Operze czy Firefoksie .Raz przestawiłem a wróciło do nie poprawnych danych co robić.

tu link do parametrów routera http://ifotos.pl/img/Magical-S_arxane.png/

image_id: 3412

Dodam jeszcze ze na poprawnych parametrach tylko raz zaloguje gdy wyłączę i zaloguje powtórnie mam nie poprawne dane w przeglądarce internetowej .Ale zawsze łączy

Spróbuj zresetować router i skonfiguruj go ręcznie, a nie przy pomocy jakiś aplikacji. Zaloguj się do routera i skonfiguruj wszystko normalnie, bo już nie pierwszy raz spotykam się z tym, że te aplikacje zamiast ułatwiać to utrudniają życie.

Jak możesz wrzuć zdjęcie do forumowej galerii, bo niestety ten serwis jest niedostępny dla adresów IP spoza Polski.

Pozdrawiam!

tez tak mam, ale według mnie chodzi o to, że podczas konfiguracji ustawiasz sobie, zapisujesz to i to jest zapisane i sobie tam działa gdzieś, a to co widzisz to taki formularz wypełniony fabrycznymi ustawieniami i nie odzwierciedla tego co wcześnies skonfigurowałeś i zapisałeś. jakby było ustawione na 1/32 to zapewne neo by ci nie działało

A już myślałem ze jakiś niespodziewany rachunek przez to może przyjść ,powinni coś o tym wspomnieć w instrukcji .