TP-LINK W8951ND gubi połączenie!

Witam serdecznie!

Mój problem z wyżej wymienionym routerem polega na systematycznym (okres ok 1h) rozłączaniu internetu. Lampki ADSL i reszta zachowują się ok, natomiast odcina mi dostęp do neta po czym w konfiguracji w zakładce “Status” z tabelki:

adresy ip się zerują, zostaje tylko ten DNS 194.204.152.34 a status z UP zamienia się na DOWN. Chwilę to trwa, około 5 minut i net wraca do siebie, ale regularne takie DC stają się uciążliwe :confused: Mam internet z Neostrady 10mb, wcześniej miałem liveboxa (książke) i nie było takich problemów. Jeżeli ktoś zna jakieś racjonalne rozwiązanie to proszę o podzielenie się nim :stuck_out_tongue:

Taranek91 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zresetuj router i ustaw ponownie konfiguracje.

@Simon06

Konfiguracja jest taka, jaką podają na infolinii i żaden restart tutaj nie pomaga :confused:

Zadzwoń do TP i powiedz o problemie, u mnie jest podobnie i do dziś nie umiem się doczekać, aż zmienią jedną puszkę po drodze. Po prostu przecieka i jak jest deszcz to nagminnie internet się rozłącza.