TP-LINK Wireless Client Utility - brak programu w Windows 7

Witam!

Jestem posiadaczem adaptera TL-WN422G i chciałbym z niego zrobić Wi-Fi według tego poradnika: http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=220

Jednakże nie mam programu Wireless Client Utility który powinien instalować się wraz ze sterownikami. Próbowałem instalować sterowniki z różnych źródeł co nie przynosiło pożądanego efektu. Dodam że jestem posiadaczem Windows 7 Home Premium.

Chciałbym się czy to normalne że na win 7 nie instaluje się takowy program i czy da rade coś z tym zrobić.

Pozdrawiam.

Nie masz płytki instalacyjnej? Czy sterowniki od visty nie działają? Ponieważ mam ten sam model ale na dołączonej płytce są tylko stery pod XP i Vistę, ja dalej korzystam z Xp bo 7 jakoś mnie nie przekonuje ale może te z Visty będą działać

Na płytce są sterowniki do win7. Adapter normalnie łapie internet, wszystko działa ale nie instaluje się ten cały program.

A podczas instalcji nie wyskakuje okienko z wyborem po angielsku Instal Driver Only lub Instal Client Utilities and Driver, u mnie pod xp wyskakuje takie menu do wyboru i wybieram wtedy Instal Client Utilities and Driver, wiem że może nie potrzebnie pytam ale tak dla zasady bo czasami jak szybko się klika next to można nie zauważyć tego

Sprawdzałem to 2 razy - nic nie wyskakuje.

Googi , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif