TP-LINK WN-551G czy działa z Vistą

Witam mam pytanie czy ktoś testował juz TP-LINK WN-551G bo nie wiem czy instalować viste z tego co czytałem są problemy z dostępem do internetu na kartach Planet.

Prosze o odpowiedz

Witam Posiadam ta kartę właśnie zainstalowałem viste i działa bezproblemów. Vista posiada własne sterowniki do tej karty. System widzi ja jako karta sieciowa Atheros AR5005G.Jak poczeba nowszych sterowników to prosze:

http://www.station-drivers.com/telechargement/atheros/atheros%207.1.0.116-vista..exe

dzięki za info

Witam, mam viste home premium i też korzystam z karty TP-LINK WN-551G.Miałem również problemy z połączeniem się z netem, to znaczy gg i skeyp działał a przeglądarka nie wyświetlała żadnej strony.Na jakimś forum znalazłem radę aby w połączeniach protokołu internetowego (TCP/IPv4) ustawić opcje uzyskaj adres IP automatycznie, a ręcznie ustawić adresy serwerów DNS.W moim przypadku były to serwery 74.86.178.28 oraz 74.86.178.29.Niewiem czy u Was to zda egzamin w każdym bądz razie mnie pomogło.

wolku , proszę się nie podczepiać pod tematy innych userów. Masz problem, załóż własny temat.