TP-Link zamiast Liveboxa

Witam, ze względu na to słaby zasięg Liveboxa, którego otrzymałem wraz z pakietem na internet i telefon od TP Orange kupiłem router ADSL TP-LINK W8960N.

Chciałbym by zastąpił on router LB jednak nie udaje mi się skonfigurować go tak, by obsługiwał on internet i telefon. Zacznę od początku.

Odpinam dwa kable od LB - kabel ADSL i kabel telefonu. Te dwa kable wtykam do gniazd na przełączce od TP-Linka (kabel ADSL do gniazda Modem, kabel tel. do gniazda Phone). Na wyjściu przełączki jest gniazdo Line, je łączę kablem z gniazdem Line na samym routerze TP-Linka.

Teraz wchodzę do konfiguracji routera z poziomu przeglądarki. W oknie szybkiej instalacji zostawiam wartości VPI i VCI bez zmian (8 i 35), kolejno PPPoE wklepuję swoją noestradowską nazwę użytkownika i hasło. Klikam next, rebootuje się router.

Po reboocie nic. Ani internetu (przez wi-fi i kablowo), ani działającego telefonu. Proszę o pomoc.

Wkonfiguracji masz błąd powinno być nie 8 tylko 0 reszta bez zmian

Dziękuję, zadziałało ale tylko w przypadku Internetu (Przy okazji, znalazłem tutorial takiego podłączenia, może się komuś przyda http://www.tp-link.com.pl/article/?id=113 )

Nie jest możliwe by działał telefon poprzez samego TP-Linka?

Źle łączych kable do przelotki od tp-linka.

do gniazda MODEM łączysz router

do gniazda PHONE łączysz telefon

do gniazda LINE łączysz linie telefoniczną