TP ma oddzielic usługi głosowe od neostrady?

własnie ,słyszeliscie o tym? że tp ma oddzielić neostrade od usłlug głosowych bo do tej pory było tek że żeby mieć neostrade to trzeba mieć abonament za 50 zl. to nie fair nie sądzicie?może wiecie gdzie mozna znaleźć wiecej informacji na ten temat?jak się sprawa ta toczy i czy cośz tego wyjdzie,bo jeśli zmusza TP do tego to użytkownikom sie opłaci:)proszę o komentarze na ten temat

Pomysł jest rewelacyjny, ale do jego realizacji jeszcze dluga droga, tak mysle. TP jako monopol na rynku tak latwo sie nie podda, przynajmniej nie slyszalem nic nowego na ten temat.

Znając życie będą się odwoływać z rok czy dwa, a póżniej będzie jak w UPC -> biorąc tylko net jest drożej (oczywiście od strony prawnej to nie jest drożej tylko normalna cena, a przy braniu kablówki to promocja :stuck_out_tongue: )

Poza tym miałem okazje obserwować jak ktoś przez tydzień próbował się w tpie dowiedzieć co się dzieje z zamówionymi dla firmy usługami zamówionymi 2 miesiące temu -> i choć by bardzo chciałzrezygnować wszystko co w tepsie mają to nie może -> Nikt w Polsce nie ma takiego zasięgu, i to jest problem

teżtak myślę, TP będzie się odwoływać i nic z tego nie będzie, tak jak z Microsoftem który też nic sobie nie robi z groźbami UE czy tam komisji europejskiej nie pamiętam dokładnie. ale myślę ze to nie jest zgodne z prawem skoro Urzęd Komunikacji Elektronicznej zaskarżył TP o to że trzeba płacic

50 zł abonamentu żeby się cieszyć neostrada.no ale cóż Tp wykorzystuje swoją pozycję na rynku(niestety)

w netii niestety również nie kupimy samego internetu :?

czyli jest podobnie? no może jakieś lepsze warunki pewnie są tylko.

raczej jest jeszcze gorzej, net24 jest ogólnie mniej elastyczny cenowo, ma mniejszy zakres predkosci i jest w miare drogi. Netia robi straszna glupote, bo gdyby sprzedawala sam net, wiecej by zarobila.

no właśnie nie można wymagać tego: trzeba mieć określony abonament(50zł), żeby mieć neostrade, jakby teraz było tak, że nietrzeba mieć abonamentu to tp by traciła, ale śmieszne jest to jak się z tego tłumaczą, że

ale przecież jak ktoś ma abonament za 35 zł i nie ma neo, tylko modem(zaużmy), albo go nie ma to ich już wtedy nie kosztuje utrzymanie linii? oszuśći jedni

Słyszałem, że TP ma nakaz odzielenia usług, ale wątpie czy tak szybko my użytkownicy odniesiemy profity. Nawet jak rozdzieli usługi to ceny neo pójdą w górę. Dziwne jest też to, że ten urząd nakazał rozdzielenie usług tylko TP, a nie innym firmom. Puki w Polsce nie będzie większego skomputeryzowania(wieś i inne miasta) to będziemy na tym tracić.

Ale za to mozna juz wszystko kupic w chello :slight_smile: Nie trzeba juz placic ani 1zl tp bo UPC wlasnie niedawno wprowadzila oblsuge telefonów stacjonarnych. Przechodzisz do UPC, zachowujac stary numer i masz abonament ok. 12 zł, ale nie wiem przez ile.

Ludzie przecież o tym było pełno w newsach na stronie. Ale ameryke odkryliście :?

Po co zaśmiecać forum ?? !!