TP zmienia ceny neostrady?


(Kozza) #1

Wczoraj przyszła mi ulotka razem z rachunkiem telefonicznym o zmianie regulaminu i cennika neostrady. Regulamin przeczytałem, ale na stronach TP cennika doszukać się nie mogę. Mam neo 128 2na 24 miesiące i czy cena mojego internetu się zmieni czy co :?:


(Krzychuu) #2

Ja też to dostałem, pisze, że można wypowiedzieć umowę przed którymś stycznia. Czy to prawda? Mogę wypowiedzieć swoją 512 i wziąć potem 1024? Bo nie bardzo rozumiem. TEż szukałem cen na http://www.tp.pl ale nic nie ma.


(Gugu007) #3

Można bez konsekwencji wypowiedzieć umowę (o ile dostaliście to co ja), ale żeby zamówić nową neo trzeba czekać na nową promocję, te które teraz są w ofercie dla rezygnujących są niedostępne. Finansowo to się opłaca - niestety trzeba się liczyć z czsowym odcięciem od net-u.:mrgreen:


(Krzychuu) #4

No to dobrze, ale czy ktoś znalazł ten cennik :?:


(Siembiges) #5

Jest jak byk na http://www.tp.pl w zakładce internet i tv ,dokumenty do pobrania na dole ostatna pozycja,ale nie łudź się że coś się zmieniło.


(Krzychuu) #6

Nie bardoz widzę. ;]


(Siembiges) #7

Zakładka internet i telewizja później po lewej stronie masz na skróty kliknij na neostrada tp i na dole w dokumentach do pobrania cennik obowiązujący od 15.02.2007 dokument pdf, sorry za nieprecyzyjny poprzedni post.


(Gina Gina) #8

cennik neostrady tp (obowiązuje od 15.02.2007) [PDF, 43 kB] ;/

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/59039098 ... 767885.pdf


(fiesta) #9

A tu chodzi właśnie o cennik o cennik po tej dacie kiedy usługa NEO ma być odłączona od posiadania telefonu w TPSA.

Jeśli o to chodzi niewiele się zmieni gdyż dla abonentów korzystających tylko z NEO zostanie doliczna do abonamentu opłata za utrzymanie linii. (taki stan obowiązuje na dzień dzisiejszy).


(Kylo Tk) #10

a z tym zrywaniem umowy bez konsekwencji to nie był bym taki pewny, byłem w telepunkcie bo chciałem zerwać dotychczasową umowę i pani oświadzyła mi że mogę zerwać umowę ale potem nie wiadomo czy system mnie nie odrzuci jeżeli będę chciał podpisać nową umowę na neo :-x


(Krzysiek21) #11

Mozna umowę wypowiedziec bez żadnych konsekwencji i ktoś kto czytał umowę uważnie to napewno doczytał się na dole iż jest napisane wyraznie iż Telekomunikacji Polskiej nie przysługuje odszkodowane

Więc kto chce zerwac umowe teraz moze to zrobic,kary nie pąłcac mimo iż ma lojalkę podpisaną.

Co do promocji to jeśli zerwiecie teraz umowe to z nasepnej nowej nie będziecie mogli skorzystac z uwagi na to iż z jednej juz skorzystaliscie,a TP w jednym z poprzednich regulaminów zabezpieczyłą się w ten sposób.

Jedynym wyjscie aby skorzystac z nowej promocji jest CESJA telefonu na inna osobę,wtedy taka osoba jest traktowana jako całkowicie nowy abonent i może skorzystac z promocji