TR.Anniversary - Grecja - pałac Midas - problem

witam mam teraz misje w pałacu króla Midasa z tymi ogniowymi kolumnami i krokodylem w wodzie! otóż już tam pozbierałem co moglem no i została mi ostatnia dźwignia i po jej opuszczeniu kolumna podnosi sie do góry i widać jakąś maskę zwierzęcia lub boga! a jak chce ja wziąć to nie ma jej nigdzie a na przerywniku filmowym widać jak kolumna rośnie do góry i widać w małej wnęce tą maskę! jak ją wziąć?

proszę o pomoc

Zobacz tutaj:

http://tomb-raider-anniversary.com/tomb … cs/relic1/

ok przeszedłem to ale teraz mam juz 3 ołowiane sztabki i tą maskę też już zdobyłem ale nie wiem co dalej bo jak jest pomnik króla midasa to te sztabki są niepasujące! - są szare. co dalej robić?

Położ je na ręce tego posągu tej po prawo od wejścia powinny zamienić się w złoto ( tylko sam na niej nie stój bo zamienisz się w złoty posąg :smiley: ), a następnie umieść je w posągu.

Teraz powinny pasować

a jak mam pokonać te 2 konie?

Tego już nie pamiętam ale na stronie którą podałem wyżej powinno być opisane co i jak

Proszę nazwać temat konkretnie. Sugeruję lekturę regulaminu oraz zasad pisania na forum. W przeciwnym razie wyciągnę konsekwencje.

Prosze o pomoc, mam dośc głupi problem po prostu, TB Anniverasry to pierwsza częsc TB w która grałem. Wiec są checkpointy ale one nic mi nie dają jak po prostu zapisać stan gry ? sprawdzałem przeciez menu i klawiszologie i nic nie ma na ten temat jakiegoś save czy coś w tym stylu, po wyłączeniu gry, wszytsko musze robic od nowa.