Tracę połączenie podczas pobierania

Witam. Ostatnio zauważyłem, że przy pobieraniu czegokolwiek z torrentów po 20-30 minutach tracę połączenie. Na modemie nic sie nie zmienia, aczkolwiek nie mogę połączyć się z internetem. Dopiero po zresetowaniu komputera wszystko działa spowrotem, ale po włączeniu pobierania po 20-30 minutach znowu jest to samo. Mam kablówkę. Jakies sugestie ?

reeoN ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Co to za kablówka, jaki modem? Jaka prędkość internetu?

modem zewnętrzny, 6 MB/s. a jakie są rodzaje kablówek?;p problem pojawił się w sumie niedawno, jakoś po formacie komputera, wcześniej tak nie było.

Dodane 03.07.2012 (Wt) 9:08

Podbijam. Wczoraj wieczorem ustawiłem grę na nockę na torrentach, ok 4gb. Ściąganie nie powinno zająć dłużej niż 2.5 godziny. Rano wstaję - 15 % i stoi, próbuję wejść na jakąkolwiek stronę internetową czy zalogować się na gg - nie działa. Po restarcie komputera wszystko wraca do normy, lecz jest to strasznie irytujące. Ktoś wie co jest tego przyczyną?