Tracer TRS-3 S3 nie działa

Witam. Dziś zakupiłem nowy mikrofon Tracer TRS-3 S3. Problem tkwi w tym, że mikrofon nie działa. Komputer tak jakby go widzi, ale niestety nic nie słychać tego co się do niego mówi. Mikrofon jest prosto ze sklepu. Próbowałem go podłączyć do tylniego i przedniego gniazda ( na 100% nie pomyliłem slotów ), lecz nie daje on oznak życia. Do komputera próbowałem podłączyć także inny mikrofon który działa bez zarzutów więc z kartą dźwiękową chyba wszystko ok.

Nowy mikrofon próbowałem także podłączyć do innego PC’ta, lecz dalej jest to samo komputer widzi mikrofon, ale nic nie da się nim nagrać.

Mikrofon był testowany przez Skype. Skype tak samo wykrywa mikrofon, ale nic nie słychać.

Mikrofon posiada także włącznik, który cały czas jest na “ON” więc jest włączony ;D. Posiada końcówkę Jack 3,5mm

Model karty dźwiękowej: Realtek HD Audio

PS. Chciałem zaktualizować sterowniki ( w panelu sterowania ), lecz komputer “powiedział”, że posiada najnowsze sterowniki do karty

Proszę o jak najszybszą pomoc, gdyż potrzebuję jeszcze dziś coś nagrać.

Nyst ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.