Trackball i obca osoba przy Twojej maszynie

Szkoda,że nie nagrałem filmu, Mała imprezka, a youtube, trzeba zmienić muzykę itd.

  • puśćie sobie
    Tyle słów na k i h dawno nie usłyszałem :slight_smile:
    Polecam M570

Dlaczego myślnik zamienia się w kropkę?

Zmienia się, bo forum preferuje markdown (tam gwiazdką lub minusem można wypunktować listy).

zapisz go tak:

\-

- i się nie zmienia.

Bo edytor zamienia go automatycznie na element listy wypunktowanej (piąty przycisk od lewej).

Żeby był myślnik, zahaszuj go za pomocą backslash:
\-
Pali:
-

Ja czasami piszę szybciej niż myślę i takie niuanse są …po prostu głupie ?><L:"|||":L}{++)(*&^%$#@!|<>?.l,.///|":L:}{++==))(9**&^%$#@!@""||"??>><}?ˇ˝÷˘ˇ˝Ł] \ [[[{{˚¨¨{¨þ¨~^´ ̣´≥ ̇÷× ̇÷עˇ˝Łˇ˝Ł¯˚Þ˚¨~~¨þó^´´ ̣/´ ̣≥≤´^^˝˚¯˘ˇ˝×÷ ̇˘ˇ´łł≤≥̣^¨¨þ´ółŁ˝ˇ¯˚ÞÓ˛—°»«·ˇ˘Þ˝Ł˝ˇ˘ˇ˘÷ ̣≥; ̣≥≤≤ł´þ^^´ł~¨~¨þóóþł÷ ̇×≤÷××∞ŁÓ ̵Ł˝ˇ˘ˇ˘^¯˚ÞÞÓ////???>:"|’’;;’’\\\\
Znalazłem backslash, u mnie na klawiaturze fn + tylda
-test
Logitech K540
Dzięki @marcin82 i @krystian3w

ale co mamy puścić? Pogubiem się

Ech Ty niedomyślny. Chcieli zmienić muzykę
Pozwoliłem na używanie maszyny
A tu trackball i konsternacja
Do tego na linuxie, załamali się po 10 minutach :slight_smile:

Dla mnie dla Was to jest śmieszne, ale ludzie naprawdę nie radzą sobie w obcych środowiskach, gdzie trzeba się przystosować i szybko ogarnąć.

A rozumiem, na wyjeździe jestem, tu lepsze powietrze niż w stolicy, tzn podobno normalne. Chyba nadmiar tlenu powoduje że jestem rozkojarzony i latam jak bym wstrzykiwał adrenalinę codziennie :smiley:

Kontakt gości ze sprzętem - bezcenne ;D

Ja jestem czasami złośliwy, ale mamy taką paczkę od —30 lat
policjant żołnierz i pogranicznik i ja luzak.
Żony, dzieci mają chyba wnuka jeden ma,./
A byliśmy kiedyś wszyscy punkami /anty/ tyle że za komuny. :slight_smile:

A zrobiłem to pijaństwo odnośnie tego co na granicy
- języka zasięgnąć ze żródełka

No z dobrą paczką to się trzyma :slight_smile: Chodziliście na codzień z typową fryzurą na punka?

A na granicy, no to pewnie wszyscy ciekawi co tam obeznani z tematem powiadają

Nudzi Ci się>?
Też mnie kiedyś w hotel pakowali

Szczerze to powinienm już spać ale ten tlen tu powoduje że jestem nakręcony i śpię 50% z tego co zawsze więc gadam :smiley:

Człowiek za dużo w miejskim dwutlenku węgla siedzi :rofl:

No Ok , W Warszawie byłem z 5 lat temu, smutne miasto, takie moje pierwsze wrażenie
Ale polazłem na to powstanie, obejrzałem…mieszane uczucia.

Dosyć smutne, na szczęście mieszkam w dzielnicy gdzie blisko zieleń. W centrum np bym nie wytrzymał. No nic, lecę spać, pozdrowiena dla imprezowiczów, niech im się muzyka gładko zmienia :smiley:

Nie gadaj, Warszawa jest piękna, i wcale nie smutna. Być może chwilowo ze względu na ograniczenia, ale normalnie to życie w niej kipi. Tyle że to takie miasto, które się i kocha i nienawidzi jednocześnie. Ja mieszkam na Saskiej Kępie (choć chwilowo pracuję w innym kraju) i marzę, że na emeryturze tam wrócę.

Tu się zgodzę.

Mówię że dosyć smutne, bo jako dziecko mieszkałem w miejscu gdzie była bardzo bujna przyroda a w miastach to wiadomo szarość dominuje. Ale masz rację, dla chcącego Warszawa (i rozwiniete miasta generalnie) ma bardzo dużo do zaoferowania.