TrackMania Nations Forever - nie odpowiada

Witam!

Ostatnio dawno mnie tutaj nie było gdyż zapomniałem hasła, ale jakoś sobie poradziłem :slight_smile: Mam do Was ogromną prośbę. A mianowicie: skończyłem grać dzisiaj w Counter-Strike’ a i na Steam pojawiła mi się nowa wiadomość o TrackManii Nations Forever. Nudziło mi się więc chciałem zobaczyć. Pobrałem. Wszystko ładnie, pojawiają się ustawienia gry, wszystko ustawiłem, gra się włącza i… no i sie mnie pyta czy mam konto już czy założyć nowe. Klikam żeby założyć i nic. Klikam, że mam i dalej nic. Klikam byle gdzie no i nic. Gra się na 1000000000000% nie ścieła, bo kula, która jest w tle się kręci bez zacięcia. Grę można z neta za darmo pobrać więc proszę mnie nie oskarżać o hakerstwo :stuck_out_tongue: Dodam że instalowałem i pobierałem 2 razy… mam płytę głównąAsus P5k-E, C2D E6550, GF 8800 GTS 640 mb, Chieftec 560 watt zasilacz :P, Mozilla Firefox 2.0.14 internet no i najnowszy DirectX 9. Dodam jeszcze, że przed uruchomieniem pojawia się błąd: używasz wersji DEBUG bibliotek DirectX, gra może chodzić wolno. Czy napewno chcesz kontynuować? Jak daje OK to działa normalnie (kula sie nie kreci wolno) ale jest ten blad co wyzej i odpalałem grę w trybie zgodności z M$ 98 i to samo…

Z Góry dzięki!

Pozdro :multi: :smilecolros:

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Czy nikt nie miał takiego problemu? W google wyczytałem, że koleś miał taki problem, ale go zignorowali chyba tak jak wy mnie teraz… OMG! Dobra zamknijcie ten temat jak nikomu sie nie chce odpisac lol

Witam! Też mam podobny problem… mam konto na steam ale i tak nic nie działa… kiedy chce stworzyć nowe konto to mi wyskakuje błąd że błąd połączenia i każe mi spróbować ponownie!

Proszę o pomoc

Z góry dzięki