TrackMania - United 1 czy TM2?

Jest prawie 18 listopada tak więc dobry wieczór :slight_smile:

Drogie koleżanki i Wy koledzy. Nie chcąc się chwalić powiem tak - byłem swego czasu jednym z najlepszych graczy w Polsce w TrackManii… Ale to były jeszcze te czasy kiedy wersja United nie była, aż tak zdominowana, że trzeba było ją mieć aby grać bez ograniczeń z rankingami w górę.

Mamy jednak prawie 2019 rok i wróciłem i tak naprawdę prawie nic się nie zmieniło :slight_smile: United dalej wymaga aby grać darmowo (co 3 lub 5 map trzeba omijać i nie nalicza punktów) albo… Widzę, że jest wersja TrackMania 2.

Oj tak, przespało mi się. Po tym co poczytałem na gry-online to rozumiem, że to kontynuacja i lepsza grafika.

Ale wracając do sedna.

Co mi się bardziej opłaca - kupić dostęp do United pierwszej TrackKamnii - i tak naprawdę nie wiem czy mam tu co robić - obecnie mam 60 000 punktów i nie rośnie czy iść w Trackmanię 2 ale nie wiem czy moje konto tam przejdzie, punkty czy w ogóle w to warto iść - nawet nie wiem ilu jest tam graczy… ?

Co radzicie? Przypominam sobie jak w to się gra i coraz lepiej koszę innych w TM1 Forever :slight_smile: