Tradeadexchange - niesamowity problem

Witajcie,

Jestem tutaj nowy. Proszę o pomoc zamieszczam logi jakie przed chwila wykonałem na komputerze. Przy otwieraniu czegokolwiek od razu otwiera mi sie strona tradeadexchange a nastepnie przekierowuje mnie na jakies reklamy. Pomocy.

http://www.wklej.org/id/2027650/

http://www.wklej.org/id/2027651/

 

http://www.wklej.org/id/2027652/

Bardzo proszę o pomoc

SPYHUNTER ? Co wy ludzie instalujecie !

http://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uważać/#entry130095

Dla leni którym nie chce się czytać :

"4.  Dodatkowa uwaga: Większość tematów pokazuje ślady instalacji określonych niepożądanych skanerów SpyHunter i YAC (Yet Another Cleaner). Użytkownicy zaprawieni adware wg w/w metod próbując się ratować nieumiejętnie szukają pomocy na Google i trafiają w tendencyjne wysoko pozycjonowane na Google opisy “usuwania malware” tak skonstruowane, by pobrać kolejny wątpliwy program jakoby usuwający infekcje (po instalacji okazuje się, że tylko wersja płatna ma właściwości usuwające, lub inne dziwne zjawiska). Z określonych powodów skanery nie mogą być w detekcjach innego producenta (wejście na drogę prawną, SpyHunter ma bogatą przeszłość takich wyczynów)."

Niestety tak to wszystko jest skonstruowane, że producent tych oprogramowań wrzuca w sieć wirus i tyle bo wiadomo oprogramowanie musi zarabiac. Ale ok rozumiem. Dlatego zwrocilem się z pomocą na ten portal do Was do fachowcow. bedziecie mi w stanie pomoc?

w.txt

Dziękuję jesteście Wielcy. Problem komputera oraz routera znikł. Jeszcze raz Wielkie dzięki.