Trądzik

A jakie badania polecicie porobić na trądzik?

Skóry

Jest przecież od tego specjalizacja - dermatolog.

Raczej powinno się użyć określenia “idzie do specjalisty”, bo jeszcze zaliczy 5 lat studiów i 3 specjalizacji a nagle problem minie bo wiekowo niby przekroczy okres 34 lat.

Podstawowe badania krwi ( powinni Ci doradzic w laboratorium). Badania hormonalne najlepiej jeśli są zlecone przez lekarza, bo są to badania raczej drogie. I nie ma sensu wykonywać ich po omacku bo stracisz sporo kasy.
Generalnie walka z zaskórnikami trwa długo, ale przez systematyczne złuszczanie można się ich pozbyć. Nie w ciągu dnia, raczej miesięcy, ale można. No i warto zwrócić uwagę na oczyszczanie, aby nie powstawały nowe…
Z kosmetyków polecam wypróbować sobie srebra koloidalnego Działa antybakteryjnie. Ma je aura herbals https://auraherbals.pl/

Taka komedia była polska bodajże pt e=mc2 i tam Więckiewicz mówił do jednego co miał problem z tradzikiem, żeby poszedł z prostytuką i jak skończy na jej plecach to niech sobie wetrze w ryj :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ponoć trądzik dobrze wyciąga posmarowanie twarzy gorącą smołą i późniejsze jej zerwanie. Nie ma śladu po trądziku!

PS. Wadą może być brak rozpoznawalności wśród rodziny i znajomych.

Nie wiem czyja gorsza porada :stuck_out_tongue:

Sam od wielu lat mam problem z trądzikiem. Proponuję zwalczać od wewnątrz nie od zewnątrz, też próbowałem wiele kosmetyków oraz chodziłem do kosmetyczek. Co pomaga ale jednie na chwilę (nie polecam na pewno manualnego oczyszczania twarzy bo wysyp pryszczy jest po tym konkretny i coś takiego wcale nie pomaga bo potem trądzik wraca, jest to kontrolowane wyciskanie pryszczy). Zbadałem sobie hormony, u mnie wszystko jest z nimi ok, ale Wam też polecam bo w sytuacji w której problem dotyczy nieuregulowania hormonalnego, to nie pomoże nic tylko odpowiednia terapia zlecona przez lekarza.
Widze róznicę na plus w wyglądzie twarzy po wprowadzeniu
innej diety, praktycznie zredukowalem słodycze oraz zmniejszyłem spożywanie nabiału
jak rownież po tabletkach Normatabs, biorę codziennie, na efekt działania tabletek trzeba poczekać no ale pryszczy o wiele mniej. W perspektywie czasu tabletki mają o wiele lepsze rezultaty niż jakiekolwiek zabiegi w gabinetach kosmetycznych.