Trądzik

Orientujecie się czy da się to wyleczyć w jakis sposób domowymi sposobami? Czy tylko wizyta u dermatologa pomoze?



Wyleczyć nie wyleczy ale a pewno pomoże

Kup w aptece maść nagietkowa - koniecznie z firmy farmina. To akurat wersja delikatnego zapachu i nie jest żółta, jak z innych firm.
Kremuj sobie twarz ile wlezie. Gdy zechcesz wyjść do ludzi, to wytrzyj tłustą twarz w coś suchego.
Nagietek, to najsilniejszy antybiotyk w przyrodzie. wypryski, trądziki wetnie! Większa porcja wyciągnie czyraka i inne ropnie.

  1. eksperymentuj z dietą - trądzik to często efekt oczyszczania organizmu,
  2. przejdź się do dermatologa - jak byłem młodszy, to zaniedbanie tego skończyło się pół roku na silnych antybiotykach.

Maść yiganerjing, a poza tym to idź do dermatologa, a nie szukasz pomocy na forach, i to komputerowych i słuchasz rad domorosłych lekarzy.

5 polubień

Spróbuj seksu.

6 polubień

@Bogdan_G - zgredzie - skąd tą maść nagietkową wygrzebałeś? Ja (i zapewne Ty też) pamiętam czarną maść https://kobieta.onet.pl/uroda/twarz-i-cialo/masc-ichtiolowa-opinie-zastosowanie-na-pryszcze-tradzik-i-czyraki/81ebqy1
Co prawda stosowałem ją w młodości pare razy na czyraki na pośladkach ( innych środków wtedy nie było?) ale wyrywała je skutecznie. Teraz patrzę z niedowierzaniem :slight_smile:
Z aparycji tez potrafi wyrawć syfka :smiley: .

Dermatolog. Przynajmniej nikt ci nie zkaszani wyglądu przez porady z dupy - tym bardziej że każdy miał inną przypadłość i fizjonomię organizmu.

1 polubienie

1 polubienie

Oczywiście chodziło o fizjologię. T9 w Chrome i nieuwaga.

PS. I nie wyciskać nic powyżej dolnej wargi chyba, że nie straszne Ci zapalenie opon mózgowych / sepsa - rzadkie ale jest ryzyko.

To samo mi przyszło do głowy, gdzie to było?
“Chłopaki nie płaczą”?

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Po części tak :slight_smile: niech spróbuje seksu ze złotym deszczem, to od tego się wzięło :wink:
Mocz ma genialne właściwości dezynfekujące i odkażające.

Brednie.

Tylko i wyłącznie lewatywa pomoże

Idź do lekarza w innym mieście / województwie jak się wstydzisz?

Jak się można wstydzić iść do lekarza i to jeszcze z chorobą, którą ciężko nazwać wstydliwą?

I po krzyku.

2 polubienia