Tragiczny transfer na MedaUpload

Witam juz od jakiegoś czasu mam tragicznie niski transfer na MegaUpload i pochodnych jego serwisach (np. MegaVideo). Ściąganie z tego serwisu jest totalna męczarnią, a oglądanie jakiegokolwiek fimiku kończy się 2 sekundowym odtwarzaniem a 5 sekundowym buforowaniem. Czy to jest wina mojego łącza, dostawcy czy to od nich.

A jakiego masz dostawcę internetu?

Jaki internet?

Log z HjackThis.

Netia

1Mb/s ADSL

Log HT

Inne serwisy typu YouTube, Wrzuta, SevenLoad działa bez problemu

Wykonaj test szybkości łącza. http://www.speedtest.pl

Czy problem pojawia się po wyłączeniu uTorrent? Bo widzę go w procesach, na czas testu wyłącz wszelkie programy p2p.

Mam podejrzenie, całkiem uzasadnione, że to wina Megaupload. U mnie transfery też są tragiczne. Sprawdzałem na komputerze i laptopie i wszędzie to samo. A z innych serwisów pobiera poprawnie. Co do łącza to mam 2Mb, radiówkę z firmy lokalnej. Może to też zależy od serwera na jakim jest plik. Bo jedne pobiera tragicznie wolno inne w miarę znośnie.

Masz jakiś zestaw Firefall? Od jakiego czasu ten problem występuje?

Oglądałem film na MegaVideo jakieś 2 tygodnie temu. Nie dokończyłem go oglądać gdyż wyskoczyło jakieś info o limitach więc zamknąłem stronę i hej. 2 dni później chciałem dokończyć film i niestety ciągle się buforował i nie szło oglądać bez uprzedniego załadowania. Firewall - tylko ten z KIS’em 2010