Trailer GTA V!

Witam!

http://www.youtube.com/watch?v=wvpFGxWUUy8

Jak wiecie dziś Rockstar wydał trailer ich nowego GTA o nazwie V. Akcja toczyć się będzie w San Andreas. Niestety dla mnie grafika trochę za bardzo przypomina tą z Simsów, jednak w GTA IV można było ją regulować, tak więc w piątce, też pewnie będzie taka możliwość. Będzie więc prawdopodobnie opcja zmniejszenia tej “cukierkowości”. W grze prawdopodobnie ujrzymy rowery, co mogą potwierdzić moje screeny:

beztytuusqq.png

55014028.png

Piszcie, co sądzicie na temat trailera, jak i samej gry! :slight_smile:

P.S. Jak zrobić, żeby było widać tu trailer, zamiast odnośnika do YT?

Ciekawe, czy 16 rdzeni uciągnie tego gniota, bo patrząc na optymalizację IV śmiem wątpić.

Ludzie co to za głupie gadanie że grafika przypomina tę z Simsów?? Wy graliście w Simsy w ogóle? GTA San Andreas miało grafikę bardziej cukierkową niż zapowiadane GTA V a jakoś nie słyszało się narzekań, a teraz na każdym forum, FB, YT widzę komentarze że grafika jak z Simsów. Jak Ci się nie podoba to nie graj i tyle.

Z poważaniem

Grafika wygląda dobrze i nie jest cukierkowa. Cukierkową grafikę to ma Disney Universe :stuck_out_tongue: jak się grafika nie podoba to nie kupuj i nie graj bo jak masz kupić i krzyczeć że grafika do d**y to daruj sobie denerwowanie narodu. Pojawia się pytanie o kwestię optymalizacji bo jak znów zrobią najpierw dla konsoli a potem dla PC to będzie nędza a nie granie bo będzie wymagało dużo mocniejszego sprzętu niż to warte.

A także auta osobowe, autobusy, ciężarówki etc… :smiley: :lol:

I inne postacie przechadzające się po mieście! (co potwierdzają screeny ^^ ) NIESAMOWITE! To już są dobre powodu żeby kupić grę ^^ ironiczny humor FTW!

No i Rockstar wreszcie odważył się umieścić czworonogów… Znowu pewnie ci “animal terroryści” będą się czepiać…

Ciekawe, czy będzie jetpack :smiley:

Dokładnie! Chyba że za cukierkowość uważa się kolesia w fioletowej czy czerwonej koszuli… W GTA IV faktycznie kolory były dość szarobure, ale taki był klimat i specyfika tej gry, tu mamy inne miasta, inny klimat i z tego co widziałem na trailerze to zapowiada się kolejny przełom w wydaniu Rockstar Games. Z Serią GTA jestem od samego początku i naprawdę cieszę się że wyrosła z tej niepozornej gierki tak wielka i rozbudowana produkcja. A jęki co do wymagań towarzyszą zawsze tej serii począwszy od GTA 3 chyba… ale przy GTA IV sięgnęły apogeum, chociaż nie wiem czemu bo mnie na sprzęcie który posiadam w opisie gra już w wersji 1.0 działała płynnie na wysokich detalach! A nie jest to jakiś mega drogi i wypasiony sprzęt. Kolejne patche przyniosły duży wzrost wydajności i teraz optymalizacja kodu jest naprawdę dobra. Jedyne co mnie martwi, to to czy gracze PC też zostaną potraktowani tak jak przy IV i dostaną swoją wersję dłuuuugo po wersjach konsolowych… Oby tym razem Rockstar nie zapomniał na jakiej platformie ta seria debiutowała.

Fiu fiu trailer ekstra ciekawe jakie wymagania będzie miało ;]

Na pewno minimalnie większe od czwórki. Przecież ta gra jest robiona pod konsolę, więc nie będą mogły być za wielkie (w stosunku do gta IV).

Dokładnie, tym bardziej że wychodzi na current geny a nie następców takich jak PS4. Pre order ruszył na gram.pl