Trailer GTA V!


(Ctr) #1

Witam!

Jak wiecie dziś Rockstar wydał trailer ich nowego GTA o nazwie V. Akcja toczyć się będzie w San Andreas. Niestety dla mnie grafika trochę za bardzo przypomina tą z Simsów, jednak w GTA IV można było ją regulować, tak więc w piątce, też pewnie będzie taka możliwość. Będzie więc prawdopodobnie opcja zmniejszenia tej "cukierkowości". W grze prawdopodobnie ujrzymy rowery, co mogą potwierdzić moje screeny:

beztytuusqq.png

55014028.png

Piszcie, co sądzicie na temat trailera, jak i samej gry! :slight_smile:

P.S. Jak zrobić, żeby było widać tu trailer, zamiast odnośnika do YT?


(system) #2

Ciekawe, czy 16 rdzeni uciągnie tego gniota, bo patrząc na optymalizację IV śmiem wątpić.


(Liberator) #3

Ludzie co to za głupie gadanie że grafika przypomina tę z Simsów?? Wy graliście w Simsy w ogóle? GTA San Andreas miało grafikę bardziej cukierkową niż zapowiadane GTA V a jakoś nie słyszało się narzekań, a teraz na każdym forum, FB, YT widzę komentarze że grafika jak z Simsów. Jak Ci się nie podoba to nie graj i tyle.

Z poważaniem


(Pharun) #4

Grafika wygląda dobrze i nie jest cukierkowa. Cukierkową grafikę to ma Disney Universe :stuck_out_tongue: jak się grafika nie podoba to nie kupuj i nie graj bo jak masz kupić i krzyczeć że grafika do d**y to daruj sobie denerwowanie narodu. Pojawia się pytanie o kwestię optymalizacji bo jak znów zrobią najpierw dla konsoli a potem dla PC to będzie nędza a nie granie bo będzie wymagało dużo mocniejszego sprzętu niż to warte.


(corrtez) #5

A także auta osobowe, autobusy, ciężarówki etc.. :smiley: :lol:


(Pharun) #6

I inne postacie przechadzające się po mieście! (co potwierdzają screeny ^^ ) NIESAMOWITE! To już są dobre powodu żeby kupić grę ^^ ironiczny humor FTW!


(ORZECHgda) #7

No i Rockstar wreszcie odważył się umieścić czworonogów.. Znowu pewnie ci "animal terroryści" będą się czepiać..


(Ctr) #8

Ciekawe, czy będzie jetpack :smiley:


(Liberator) #9

Dokładnie! Chyba że za cukierkowość uważa się kolesia w fioletowej czy czerwonej koszuli... W GTA IV faktycznie kolory były dość szarobure, ale taki był klimat i specyfika tej gry, tu mamy inne miasta, inny klimat i z tego co widziałem na trailerze to zapowiada się kolejny przełom w wydaniu Rockstar Games. Z Serią GTA jestem od samego początku i naprawdę cieszę się że wyrosła z tej niepozornej gierki tak wielka i rozbudowana produkcja. A jęki co do wymagań towarzyszą zawsze tej serii począwszy od GTA 3 chyba... ale przy GTA IV sięgnęły apogeum, chociaż nie wiem czemu bo mnie na sprzęcie który posiadam w opisie gra już w wersji 1.0 działała płynnie na wysokich detalach! A nie jest to jakiś mega drogi i wypasiony sprzęt. Kolejne patche przyniosły duży wzrost wydajności i teraz optymalizacja kodu jest naprawdę dobra. Jedyne co mnie martwi, to to czy gracze PC też zostaną potraktowani tak jak przy IV i dostaną swoją wersję dłuuuugo po wersjach konsolowych... Oby tym razem Rockstar nie zapomniał na jakiej platformie ta seria debiutowała.


(igrek) #10

Fiu fiu trailer ekstra ciekawe jakie wymagania będzie miało ;]


(Ctr) #11

Na pewno minimalnie większe od czwórki. Przecież ta gra jest robiona pod konsolę, więc nie będą mogły być za wielkie (w stosunku do gta IV).


(Liberator) #12

Dokładnie, tym bardziej że wychodzi na current geny a nie następców takich jak PS4. Pre order ruszył na gram.pl