Trainer do nfs carbon

poszukuje jakiegoś edytora profilu miałem jednego "nfs carbon save editor v.1.25 ale jest kijowy bo nie idzie ustawiać w nim samochodów w garażu poszukuje ponieważ w tej grze jest audi le mans który idzie odblokować cheatami ja używam tego “nfs carbon collectror`s edition v1.2 trainer+XII” i wszystko były by dobrze gdyby nie to gdy jestem w autokomisie albo gra mi się zawiesza albo mam tylko to audi w garażu miałem taki program do edytowania profilu w którym robiłem dosłownie wszystko tylko że był do nfs underground 2 potrafiłem nim odblokować wszytko ustawiać jakie samochody mają być w garażu itd. i o taki program chodzi mi do nfs carbon o ile istnieje szukałem na strokach różnych cheatów i dość dużo ich ściągnołem ale żaden nie jest taki o jaki mi chodzi. wiem że mam duże wymagania ale pomóżcie!

Kiedyś przemaglowałem sieć P2P i google za poszukiwaniami trainerów i takiego nie znalazłem. Chyba takiego nie ma na NFSC.

znalazłem inny sposób ściągnołem ten save http://dl1.nfsplanet.com/download.php?f … b〈=eng i żeby zmienić nazwe użyłem programy nfsc save editor i mam audi le mans i inne samochody przeciwników z którymi trzeba było się ścigać.