Trainer do Wiedźmina

Witam, poszukuje trainera do Wiedźmina, a głównie do wersji 1.4.5.1304. Tylko proszę nie piszcie nic typu “Google”, bo już szukałem i to bardzo intensywnie, lecz nic nie znalazłem do swojej wersji. Wiem że gra z trainerem psuje zabawę, ale nie moge poradzic sobie z pewną misją, a z trainerem mi się to na pewno uda. Liczę na waszą pomoc. BŁAGAM.

Konkretnie w czym problem ? Może odpal grę z D’jinni Przechwytywanie__JPG_300x300_q85.jpg Debug God Mode :wink:

A może zamiast psuć sobie grę, napiszesz, co to za misja? Myślę, że ktoś ci pomoże.

Akurat nie do Twojej wersji-ale może zadziała :stuck_out_tongue: http://www.cheathappens.com/cheat_index … leID=12318 warto zapamiętać tą stronkę-jest tu prawie wszystko. #-o

Jak powiedział kijek, powiedz co to za misja i powiemy jak przejść. :slight_smile: Ja wiedźmina z 3 razy zaliczyłem już i za wielkich problemów nie miałem. Jak nie dawałem rady, to różne miksy mikstur + znaki. :slight_smile:

http://www.cheathappens.com/show_download.asp?ID=24470

niestety zaden podany przez was trainer nie działa. Mam problemy z misją odbicia banku Vivaldich w Wyzimie handlowej. Jestem po stronie zakonu. Mianowicie problem mam jak zejde do piwnicy banku tam gdzie trzeba krasnoludy pozabijac, zawsze w tym momencie padam bo te krasnoludy mnie zabijaja. Moze dacie rade pomoc. W razie czego piszcie na gg, bo na forum jestem bardzo rzadko. Oto moje gg : 8785738

Przed walką użyj oleju z Crinfind, wypij też Jaskółkę, Grom i Puszczyk. Po tym wal w nich znakiem Aard i wykańczaj, jeśli jednak nie chcesz korzystać ze znaków, zrezygnuj z ostatniego eliksiru i walcz tylko mieczem stalowym w stylu grupowym.

problem w tym ze nie mam zadnych eliksirow, ani skladnikow do ich przyzadzenia :confused:

Bez eliksirów na poziomie średni i wzwyż jest dosyć trudno, przydają się nawet na łatwym. Teraz, jeżeli posiadasz odpowiednią wiedzę o wcześniej wymienionych eliksirach, pozostaje Ci tylko zakupić odpowiednie składniki u zielarki, jeśli wiedzy tej nie posiadasz, pozostaje Ci próbować, albo zaopatrzyć się w odpowiednie książki. Ewentualnie na Wiedźmińskiej wiki możesz przeczytać, jakie składniki są potrzebne do sporządzenie danego eliksiru.

PS. Na którym poziomie masz style stalowe?

a moze ktos z was umie robic trainer to by mi pomoglo. Chodzi mi tylko o niesmiertelnosc.

To nie takie proste napisać trainera. Poza tym Łukash podał sposób na god mode. Z tym, że jeżeli tutaj nie radzisz sobie bez mikstur, a nie posiadasz składników i z jakiegoś powodu nie chcesz robić mikstur, to teraz nie rozstawaj się z nieśmiertelnością, bo raczej wiele dalej bez niej nie ruszysz.

a jak odpalic gre przez tego D’jinni, bo ja nie znam sie na tym zbyt dobrze. Porsze o pomoc

Wejdź do katalogu gry, w którym znajdziesz folder System. W nim właśnie znajduje się D’jinni.

nie mam tam nic takiego, szukalem kilka razy.

Dziwne, w wersji 1.4.5.1304 D’jinni powinien być.

problem juz rozwiązany. Znalazlem save editora i jest git. Więc temat do zamknięcia. Dzieki za wszelką pomoc.