Transcend SSD370 + Vista SP2, jak ustawić system pod SSD

Mam Transcend SSD370 128GB, pytanie co ustawić w moim systemie po przeniesieniu go z dotychczasowego hdd 80GB? //Vista legalna, mam sticker business, płytkę(chodź ja mam zrobionego awaryjnego pena z SP2) oraz fakturę zakupu komputera/systemu/) Przenieść wiem jak ale co mam poustawiać żeby go nie zajechać,odpowiedź zainstaluj Win7/8 to żadna odpowiedź. System działa stabilnie(sp2+wyłączone indeksowanie), mam avast pro, 4GB ramu oraz mocnego intela E8400… do moich zastosowań mnie wystarcza :wink: Dysk jak coś kupiłem w jednym z popularnych sklepów int. z uwagi na niską cenę i dobrą wydajność(co przy SATA2 i tak jakiś rewelacji się nie spodziewam).

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

W internecie jest milion poradników na ten temat, wystarczy wpisać w google.

To podaj linka do najtrafniejszego, bo raz piszą że nieważne co zrobię to zarżnę go jak pod XP, a raz że wystarczy coś tam w rejestrze pozmieniać itd… To już nie wiem sam nic :confused: Dla mnie dysk to dysk, wot ssd miał być szybszy, ale jak zacząłem czytać te poradniki odnośnie visty to zgłupiałem ;]

Proponuje pobrać system w posiadanej wersji i wykonać czystą instalację na tym dysku SSD.