Transfer DC++

Cześć!

Mam dziwny problem z DC++. Mianowicie mam internet radiowy i jestem Pasywny,ale dziwne jest,to,że niemogę ściągać nic od użytkowników pasywnych,lecz tylko aktywnych. Jeśli przełączam w opcjach na profil aktywny,to nic nie mogę wyszukiwać ani ściągać.

Problem polega na tym,że mam okropnie wolny transfer !!

Powiedzcie mi co mogę z tym zrobić… mój transfer zawsze trzyma się na ok. 10 KB czy to w kaziee czy podczas ściągania z WWW.

Czy jest jakiś sposób aby stać się Aktywnym??? Nie powinienem być przecież pasywny,skoro mam stały IP :?

masz stałe Ip, ale czy publiczne ?

Nie jestem w 100% pewny,ale chyba publiczne.

to podaj twoje IP to ci powiem

?

Jeżeli jesteś pasywny to mozesz sciągać tylko od aktywnych.

Jeśli chcesz być active to sprawdż czy możesz http://www.nat.spawarka.com

Jeśli nie możesz to zobacz tu http://www.activeppl.prv.pl

Dobra,wyszło mi że nie mogę być aktywny. Ale dalej nie rozumiem czemu mam taki żenujący transfer??

DC+ zawsze zwalnia.Zresztą zależy to też od innych.Jakie łącze ma admin huba i user od którego ciągniesz.Zmniejsz ilość slotów może pomoże :slight_smile:

nie wiem. Może coś z siecią. Albo ci masz zapchany komp i chodzi jak dałn

co mają sloty do transferu pomyś zanim napiszesz :twisted:

Przeczytaj mój pierwszy post! Powtarzam,że w innych P2P,jak również WWW ściąga mi szybko (ok.10KB)

Ściągałem od wielu użytkowników i to samo :?

aha t o zainstaluj na nowo .

zobacz na innych hubach. Jeśli jest to samo to trudno . Możesz sprawdzić swój transfer przy włączonym DC++ i przy wyłączonym a zobaczysz różnice

http://www.numion.com/yourspeed/

Asloty do transferu mają naprawdę dużo… :wink:

Dzieje mi sie tak od samego początku. Nie wydaje mi się,aby był to błąd instalacji

nie mają konkretni nic . Dają dużo gdy są zajęte !!

Według tego testu mój transfer wynosi 67 KB,chociaż nigdy takiej prędkości nie miałem :?

Już niewiem co tu robić…

Krzysiel nie sprzeczajmy się :slight_smile: mieliśmy pomóc Damianowi

Jak zmniejszyłem ilość slotów z 12 na 4 to naprawde mi się transfer zwiększył. Może to przypadek…

Damian musisz się uzbroić w cierpliwość albo zrezygnować z DC ++


Mirsonek od czego masz opcję zmień ?? nie pisz kilku postów jeden pod drugim.


fiesta

Rezygnować nie chcę,a cierpliwość to raczej nic mi nieda :frowning:

Co to jest ten DC++ Słyszałem ze obsługuje sieć P2P i że trzeba udostępnić sporo GB zeby muc ściągać od innych? To czemu tyle osób go ma skoro jest taki ciężki w obsłudze? Ma jakąś specjalną własność?

Chyba niema nic takiego specjalnego,ale jedna fajna opcja jaka w nim jest to taka,że wybierasz sobie dowolnego użytkownika i możesz przeglądać całe udostępniane przez niego zasoby… Co do wymogów udostępniania ilości plików,to zalerzy od Hubów(takich jakby serwerów) na których znajdują się użytkownicy. Na jednym Hubie minimalna wartość udostępnianych zasobów może wynosić 500 MB a na innym 50 GB

ja nie narzekam na DC++. Transwery mam potężne, bo od około 12,00(minimum) do 60.00 - 70.00. Jestem pasywny ;). Sprawdź pole limits w zakładce downloads w preferencjach :slight_smile:

A jakie masz łącze? Neo?