Transfer plikow pomiedzy dwoma ftp badz http/ftp

Witam,

Mam swoj serwer i chcialbym z niego za pomoca ftp przesylac pliki na drugie ftp. Wiem ze tjest to mozliwe, jednak nie moge znaelsc aplikacji, ktora potrafila by to robic automatycznie. Czytalem o jakichs metodach z wpisywaniem poszczegolnych komend, ale nie mam pojecia jak sie za to zabrac, pozatym potrzebuje wygodnej obslugi, najlepiej srag n drop, poniewaz mam w zamiarze wykonywac takie dzialanie czesto.

Innym sposobem byloby przegrywanie bezposrednio z http na ftp, z tym ze nigdzie w sieci nie moge znalesc sposobu jak to zrobic.

Czyli w skrocie, chce przegrywac pliki z mojego serwera, bezposrednio na inne ftp.

Z gory dziekuje za pomoc.

Z FTP na FTP to bodajże Total Comanderem dałoby się tak zrobić, ale nie jestem pewien i nie mam jak spr. bo Linux.

Ale spróbuj otworzyć jednego FTP’a i później jak będziesz chciał drugiego otworzyć to nie kończ połączenia z tym pierwszym tylko wtedy dodaj połączenie z drugim i go wyświetli albo w drugiej rybryce czy jak to nazwać kolumnie, albo będziesz mógł wybrać między FTP’ami tam gdzie się wybiera jaki dysk ma być pokazywany, byś wybrał adres jednego i drugiego i by było.

A z http na FTP’a to chyba tylko odpowiednio napisanym plikiem php i o ile ten FTP jest pod stronę to umieścić plik na FTP wejść przez przeglądarkę i wtedy podać dajmy link do tej rzeczy i by zapisywał w tym katalogu gdzie skrypt jest, ale byś musiał znać php.

Coś takiego jak masz tutaj tylko, że ten pobiera z rapidshare(niby) i przesyła plik na komputer użytkownika(normalne okienko, czy chcemy pobrać plik) no i ten odstawia fochy.