Transfer w firefox

Gdy ściągam w IE ze stron to mam transfer 30KB/s, a jak ściągam w firefox to transfer nie przekracza 16KB/s. Dlaczego tak jest?? Czy da się tak zrobić żeby w firefox miał tranfer taki jak w IE???

Wydaje mi się, że to dlatego, że IE ściąga wszystko naraz, a Firefox po kolei. W takim razie jak jest na łączu więcej w tym samym czasie, to jest większy transfer. :lol:

Masz tak od początku czy przestawiałeś coś w ustawieniach Firefoxa? Przeinstaluj FF, najlepiej do wersji 1.5.0.1, z dobreprogramy!

Te same strony ?.

Polecam rorszerzenie: FlashGot.

https://addons.mozilla.org/extensions/m … on=firefox

Radek_PL chyba nie od tego to zależy

mymaney nie przestawiałem tylko zainstalowałem wtyczke FlashGot

minc te same strony i mam to zainstalowane

Ludzie, a czy to taki wielki problem? Szybciej się ściąga czy nie? Jeśli nie, to problem (i przepraszam za taki komentarz), ale jeśli tak - po co narzekać?? !!

Radek_PL dla mnie to jest “wielki problem” ponieważ nie chce mi się czekać dwa razy dłużej.

Chce ci sie? to po co marudzisz!

e

Oj przejezyczyłsie

Spróbuj reinstalla ale wykasuj wszystko zeby zresetowac ustawienia .

U mnie jest tak ze:

IE sciaga najgorzej

lepiej juz jest z Firefoxem ale…

Opera mnie zaskoczyla i sciaga najszybciej!

vistamen u mnie niestety tak nie jest :frowning:

Kasten , przecież prędkośc z jaką ściagasz pliki, w największej mierze jest uzależniony od serwera, a nie od przeglądarki, więc nie dziw się ze czasem masz rózne transfery.

Zainstaluj Akcelerator Pobierania do Firefox (Wtyczka):

https://addons.mozilla.org/extensions/m … on=firefox

Roserzenie to służy tylko i wyłącznie do integracji zewnętrznego akceleratora pobierania z Firefoxem, a nie jako dodatkowy wspomagacz :roll:

no tak ale jak ściągam z rapidshare lub z mageupload to chyba transfer powinien być taki sam (szczególnie z rapidshare) a w firefox mam o połowe niższy niż w IE. Dodam że nie używam żadnych akcelatorów pobierania.

Bardzo mnie rozbawiłes :lol:

Są to specyficzne serwery z których transfer nie będzie nigdy stały, (Chyba ze wykupisz Premium Account ). Z Rapidshare każdy plik ma przypisaną i mozliwą ilośc połączeń na niego, a więc im więcej osób tym wolniej się ściaga.

Natmiast Megaupload ma okresloną ilośc połączeń na dany kraj, więc nie będziesz miał zawsze maksymalnego transferu.

Chyba się zrozumieliśmy, a pozatym z serwerów tego typu nie da się ściagać wspomagaczami :stuck_out_tongue:

Zenek Rolnik no tak zgadzam się z tym co napisałeś. Ale jak ściągam z rapishare to zawsze w IE idzie mi 30KB/s. A jak ściągam z rapidshare w firefox to transfer nigdy nie przekracza mi 16KB/s. Powiedzmy że zaczynam ściągać jakiś plik z neta i w IE idzie ciągłym transferem 30KB/s, a gdy po chwili ściągam ten sam plik z tego samego źródła w firefox to transfer nie przekracz mi 16KB/s.

Przecież Firefox nie używa jakiegoś zupełnie innego systemu albo sposóbu pobierania, a napewno nie jest wolniejszy od IE. Bo jest to sprawdzone u innych użytkowników ale co do takich serwerów to sprawa ma się różnie.

Jezeli chcesz się usczęsciliwać na siłę całkowicie usuń ff i zainstaluj ponowanie.

A jak ściagasz z innych stron np. Vortal też ściaga tak wolno :?

niestety tak

Wykasuj CAŁKOWICIE Firefoxa , przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie :slight_smile:

A nie grzebałeś w about:config?

Kasten: Z tą prędkością ściągania to miałem na myśli szybkość pojawiania się strony czy czas ściągania pliku. Weź stoper, wejdź IE na jakąś stronę, zmierz czas ładowania, potem to samo z Firefoxem. Jeśli Firefox jest wolniejszy, to coś jest nie tak. Pomysł niezbyt zaawansowany technicznie, ale liczy się efekt :slight_smile:

Poza tym zainstaluj sobie Fasterfoxa - rozszerzenie zwiększające prędkość przeglądarki Mozilla (do pobrania: Fasterfox ). Firefox powinien działać szybciej…

Jak sciaga pliki przeciez napisał najpierw o rapidshare

Czytajmy…