Transfer w Net24 256 Kb/s

Ma ktoś Net24 z Netii opcję Optimum 256 Kb/s?

Ja mam teraz 128 Kb/s (według umowy) a komp wskazuje mi 192 Kb/s. Zastanawiam się nad zwiększeniem transferu do 256 Kb/s ale nie wiem jak to się ma w rzeczywistości. Bo jeśli transfer, podobnie jak w 128, jest wyższy od umownego, to opłaca mi się, ale jeśli miałbym zyskać 64 Kb/s to chyba odstawię ten pomysł.

ja mam neo 512, a po podłączeniu pisze neostrada640 :stuck_out_tongue:

transfer mamtaki jak powinienem czyli 64KB/s ;]

w Twoim przypadku jest pewnie tak samo, masz (tak jak mój brat) net24 128kb/s czyli 16 KB/s :slight_smile: jak zwiększysz na 256 to będziesz miał 32 KB/s

ale ja mam rzeczywiste 24 KB/s, przy umowie na 16 KB/s, więc gdybym przy umowie na 32 KB/s miał rzeczywiste 32 Kb/s to obecnie mam połowę tej różnicy (między 16 a 32) nie dopłacając nic

no nie wiem… u brata też się “świeci” na 192, a prędkość rzeczywista jest 128 :?

rafksii 128 kb/s to jest 16 Kb/s tyle max mozesz sciagac

natomiast 256 kb/s to jest 32 Kb/s.

DUCH 640 kb/s w neostradzie 512 kb/s to jest synchornizacja, tyle ci pokazuje po to abys miał te 512kb/s.

Zawsze jest wiecej synchro.

pani uprzejma na info linii powiedziała (jak pytałem o to kiedyś tam), że to pokazuje tak dlatego, że kiedyś było Neo Plus 640 i przy tym się tak pokazywało :lol: i tak już zostało :wink:

zle mówiła na 512 kb/s synchronizacje masz 640 kb/s,to po to tak jak napisłem wyzej abys miałto co zamóiłes a nie tak jak ci babka na infolini powiedziła iz przez to że przedtem było to inną opcją.

dla uscisnienia 640 kb/s ma 768 kb/s z synchornizacją