Translator TYLKO! Rosyjsko-Polski

Witam.

Mam jeden problem. Czy wie ktoś może skąd mógłbym wziąć translator TYLKO! Rosyjsko-Polski? Czyli chodzi mi o taki który tłumaczyłby mi tylko i wyłącznie Rosyjski na Polski a zdania w pozostałych językach zostawiałby takie jakie są. Bo gdy tłumaczę sobie w google i innych translatorach z Rosyjskiego na Polski np.

“ActivateTrap( Trap : object , Activate : float )|деактивирует: Activate - 0 и активирует: Activate<>0 ловушку: Trap на игровой зоне. Например, на игровой зоне карты: Предгорья следует набрать в консоли команду”

To otrzymuję coś takiego:

“ActivateTrap (Trap: obiekt, Uaktywnij: float) | dezaktywuje: Uaktywnij - 0 i aktywacji: Aktywuj <> 0 pułapkę: Pułapka w polu gry. Na przykład, mapa obszaru gry: Pogórza należy wybrać w konsoli polecenie”

A czy nie dałoby się żeby tłumaczył na coś takiego?:

“ActivateTrap( Trap : object , Activate : float ) dezaktywuje: Activate - 0 i aktywacji: Activate<>0 pułapkę: Trap w polu gry. Na przykład, mapa obszaru gry: Podgórza należy wybrać w konsoli polecenie”

Proszę o pomoc!

Jeżeli masz Windows 7 to mogę Ci polecić gadżet http://www.windows7update.info/2010/08/ … adget.html całkiem przyzwoity.A tak , to język Rosyjski jest bardzo łatwy ja nim władam jak polskim.Ale tekstów Ci tłumaczył nie będę.

Niestety mam XP. Jest coś takiego na XP?

Ja używam Russkij Translator z gazety wyborczej :smiley: