Transmiter FM do car z możliwościa parowania z telefonem BT!

Witam serdecznie, poszukuję jakiegoś transmitera FM, którego mógłbym sparować z telefonem za pomocą bt, który przesyłałby muzykę na system car audio. Czekam na propozycje przedział cenowy 100-300zł. Pozdrawiam!! :lol:

Za 300 stówki to możesz radio z bt kupić i nie ma potrzeby z transmiterami kombinować.No chyba że masz porządny sprzęt w samochodzie to inna sprawa:)

powiedzmy, że mam “porządny sprzęt” w samochodzie, nie mam może bmw x6, ale nie posiadam tez golfa 2, zeby takie radio wymienić. Chodzi mi o transmiter, ponieważ radio które jest w samochodzie kontroluje inne funkcje takie jak ogrzewanie, klimatronic, klima itd, więc wyjmować tego nie chce. Transmiter to jest dla mnie rozwiązanie, nokia ma fajny jeden taki gadzet. Czekam na propozycje dalej. :slight_smile: :wink:

pinio150 , a widzisz o tym nie pomyślałem :oops:

Jest jeszcze TuneLink Auto ale u nas raczej nie dostępne a i cena też wysoka.

http://allegro.pl/nokia-ck-200-iso-mikr … 22767.html

czy coś takiego może służyć jako transmiter fm, parowanie sprzętu za pomocą bt i wysyłanie do car audio sterując lista z poziomu tel? :smiley:

Z opisu nic takiego nie wynika, tym bardziej że do zestawu jest dołączona wiązka montażowa od samochodu.Wychodzi na to że wpinasz to w kostkę od radia i podłączasz do tego ustrojstwa. Ponadto jak znam życie to zestaw noki może mieć problemy z parowaniem z telefonami innych producentów.

mój kolega w golfie V chyba na czymś takim bez problemu parował Samsunga Galaxy S3 :shock:

Nie mówię że nie będzie działać ale mogą być niespodzianki.Wyboru specjalnie nie masz, albo weźmiesz ten zestaw noki albo jakiś plastic-fantastic za 30-70zł bo sprowadzanie tego co wcześniej podałem nie ma chyba za bardzo sensu.

czyli nie ma za bardzo dedykowanych zestawów, rynek transmiterów fm widzę jest bardzo ubogi i to bardzo bardzo! :smiley: