Travian!

(Mda86) #1

Travian – niemiecka, strategiczna gra online (typu MMOSG - Massive Multiplayer Online Strategic Game), polegająca na zakładaniu i rozbudowywaniu osad oraz handlowaniu i walczeniu z innymi graczami. Obecnie istnieją trzy wersje gry: v2, v2.5 i v3 (ostatni serwer w wersji v1 został zrestartowany), a każda ma swoje wady i zalety. Aktualnie w Polsce istnieją tylko serwery wersji “3” i “2.5” (przez błąd administracji wprowadzono kilka elementów z 3). W tym jeden z nich (speed) został zrestartowany już 4 razy (po restarcie gra toczy się od nowa), ponieważ wybudowano cud świata na setny poziom.

Razem jest 13 polskich serwerów:

11 normalnych,

1 3xSpeed (gra toczy się 3 razy szybciej)

1 CLASSIC (Obliczanie punktów kultury jak w starszej wersji traviana, brak odciągnięcia poziomów w wybranych budynkach podczas podbijania osad przez graczy z większą populacją, brak bohaterów i traperów(Galowie), pole z surowcami w stolicy można rozbudować tylko do poziomu 12, brak oaz, brak kamieniarza).

Zapraszam wszystkich do gry tu macie link aby się załogować: [http://www.travian.pl/***********](http://www.travian.pl/ *********** )