Treść którą można zobaczyć posiadając tylko link

witam, szukam DARMOWYCH kreatrów stron www lub po prostu jakiejś strony gdzie to mogę wykonać lub podpowiedzi “jak?” - szukam czegoś takiego, że chcę załóżmy dodać jakiś tekst/zdjęcie, a dana osoba będzie mogła zobaczyć to posiadając jedynie link do tego, nie może ktoś wejść/kliknąć w to jeśli nie dostał się tam z linku… coś ktoś pomoże?

np. Dropbox, WP.dysk itp.onet dysk, gg dysk, Google Drive, OneDrive

właśnie dysk nie do końca mi odpowiadał, dobra znalazłem troszke podobne rozwiązanie strona tujest.pl mogę tam dodawać strony ciągle nowe :slight_smile:

Świetnie że znalazłeś co chciałeś ale to rozwiązanie nie spełnia Twoich warunków, bo owszem “osoba będzie mogła zobaczyć to posiadając jedynie link do tego” ale będzie mógł “ktoś wejść/kliknąć w to nawet jeśli nie dostał się tam z linku…” Myśle że twórcy każdego hostingu zależy na dobrym pozycjonowaniu, google zindeksuje ich katalogi i wszystko co umieścisz na stronie. Z opóxnieniem, ale będzie dostępne publicznie. W przypadku dysku również udostępniasz link, również na stronie, ale co ma nie być dostępne publicznie tego nazwa linku jest generowana dynamicznie i w praktyce nie odnajdzie nikt poza tym komu skopiujesz.