Treść którą można zobaczyć posiadając tylko link

(Andoy) #1

witam, szukam DARMOWYCH kreatrów stron www lub po prostu jakiejś strony gdzie to mogę wykonać lub podpowiedzi "jak?" - szukam czegoś takiego, że chcę załóżmy dodać jakiś tekst/zdjęcie, a dana osoba będzie mogła zobaczyć to posiadając jedynie link do tego, nie może ktoś wejść/kliknąć w to jeśli nie dostał się tam z linku... coś ktoś pomoże?

(stasinek) #2

np. Dropbox, WP.dysk itp.onet dysk, gg dysk, Google Drive, OneDrive

(Andoy) #3

właśnie dysk nie do końca mi odpowiadał, dobra znalazłem troszke podobne rozwiązanie strona tujest.pl mogę tam dodawać strony ciągle nowe :slight_smile:

(stasinek) #4

Świetnie że znalazłeś co chciałeś ale to rozwiązanie nie spełnia Twoich warunków, bo owszem “osoba będzie mogła zobaczyć to posiadając jedynie link do tego” ale będzie mógł “ktoś wejść/kliknąć w to nawet jeśli nie dostał się tam z linku…” Myśle że twórcy każdego hostingu zależy na dobrym pozycjonowaniu, google zindeksuje ich katalogi i wszystko co umieścisz na stronie. Z opóxnieniem, ale będzie dostępne publicznie. W przypadku dysku również udostępniasz link, również na stronie, ale co ma nie być dostępne publicznie tego nazwa linku jest generowana dynamicznie i w praktyce nie odnajdzie nikt poza tym komu skopiujesz.