Tribal - Tatoo - który wybrać?

Witam, chce zrobić se tatuaż i mam wielki dylemat który wybrać ;(. Mam nadzieje że mi pomożecie :wink: (i zagłosuj w ankiecie). chyba że macie jakieś lepsze to prosił bym o wrzucenie do tego tematu ;]

Foto:

5792ec415b7e4b5cm.png

(ponumerowanie; 1-9)

moim faworytem jest 1 i 8.

Dla mnie takie małe g** nie mają sensu ale jakbym miał sobie taki zrobić to ostatni na nadgarstku :stuck_out_tongue:

czy to takie małe to nie wiem - to się tatuuję na plecach pod karkiem :wink: dlatego ma takie wymiary…

1 lub 8

dla mnie 6

Tatuaż z katalogu? Można i tak, ale ja wolałem zapłacić troszkę więcej i zamówić swój własny projekt. Teraz mogę pochwalić się trybalikiem którego nie ma nikt inny na świecie.

zgadzam się z Tobą w 100% - tyle że jak dam swój wzór to mam taniej :wink: bo znajomy będzie to robił więc zawsze mogę coś dorobić lub odjąć z danego wzorku tylko że mnie interesuje, który Waszym zdaniem jest najlepszy :wink: i jest jeszcze sprawa jak będzie wyglądał na skórze bo wiadomo że nie tak samo jak na kartce.

Wszystko zależy od profesjonalizmu osoby która będzie Ci ten tatuaż robić oraz od pigmentu jaki zastosuje.

2 fajna jest.

Ja bym wybral 3,4 albo 5,6.

Jedynke duzo osob ma ;-p

A reszta jest “nijaka”