Trine pc - gra się wyłącza

Witam , piszę z ważną sprawą . Mianowicie , Mam problem z grą Trine , Problem polega na tym że po włączeniu leci pasek który ładuje menu ,początek paska się zapełnił i gra się wyłącza. Gra się wcześniej nie wyłączała , do puki nie wyłączyłem komputera , włączyłem kompa na nowo , i gra już nie działała , do tego dodam że po zainstalowaniu tej gry wyświetliło mi się dużo aktualizacji windowsa do zrobienia < przy zamknięciu systemu > no i się zrobiła tylko jedna , i już gra nie działa… Nie wiem o co chodzi , bo mam nowego physyxa , visual c++ też , do tego stery , directx , również nowy więc nie wiem w czym jest problem … Proszę o jakąś pomoc , jak to naprawić

Karta Ati radeon hd4850

Windows xp sp3

physx do kart AMD ?! Odinstaluj.

jakiego masz procka i ile ramu ??

słuchaj , nie gadaj mi tu że mam odinstalować , bo to głupota , dobrze wiemy o tym że niektóre gry gdyby nie physyx to w ogole by nie działały na kartach radeona , niektóre gry wymagają zainstalowania physx mimo że tego nie wykorzustują .

Procek : amd athlon II x3 440

Ram : Goodram 2gb ddr3

Dodane 19.01.2011 (Śr) 15:55

nawet odinstalowałem i tak gra się wyłącza

Co do PhysX to nie odinstalowuj tego bo gra to wykorzystuje nawet na kartach AMD/ATI. @oskar3216 , jeżeli nie wiesz, to nie pisz niepotrzebnego posta.

@Enigmato

Ja bym najpierw spróbował zainstalować od nowa wszystkie aktualizacje Windowsa, potem przeinstalował sterowniki od grafiki i directa. Potem jeżeli gra oryginał, odinstalował ją i przeczyścił kompa. Reinstalka i powinno działać. Jak coś pisz na GG 5150090 chętnie pomogę…