Trojan backdoor generic, zmienia wszysktie pliki exe

Witam wszystkich użytkowników forum, jestem tu nowy.

Ostatnio zainfekowałem swój komputer złośliwym trojanem backdoor generic, który prawdopodobnie zainstalował mi w komputerze rootkita.

Prosiłbym o przejrzenie poniższego loga z ComboFixa i ewentualne wskazanie mi pozostałych zainfekowanych plików.

(drugi skan z ComboFixa, po pierwszym nie uruchomił się windows i musiałem użyć konsoli przywracania)

http://wklej.org/id/e092c12887

Najbardziej niepokojącym zachowaniem wirusa jest zmiana wszystkich uruchamianych plików exe. Na przykład Nero się z tego powodu w ogóle nie uruchamia nawet po reinstalacji. Na początku przed rozpoczęciem prób oczyszczania systemu (AVG antivirus) wariował firewall (zmiany w programach). W tej chwili usunąłem IE7, który zdawał się być głównym celem ataku, reklamy o programach antywirusowych.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Proszę przeczytać punkt 2.6 regulaminu i poprawić temat.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Dziękuję za pomoc,

niestety nie mogę sprawdzić czy porada działa bo zdążyłem już przeinstalować system :/.

Mimo wszystko serdecznie dziękuję i pozdrawiam :slight_smile: