Trojan-clicker.win32.small.kj

Gdy tylko włączam jakiś program, folder czy cokolwiek, NOD32 pokazuje mi komunikat że mam wirusa Trojan-Clicker.Win32.Small.kj. Niestety gdy karzę go usunąć, on tego nie robi. Ad-aware tez wykrywa tego wirusa, ale tylko jeżeli jest włączony jakiś program (bo jeżeli robię to w trybie awaryjnym, to już nic nie wykrywa). Nawet jeżeli w którymś momencie antywirus czy adaware (zrobił tak też mks vir) napisze że usunął wirusa, np.:

to i tak po ponownym uruchomieniu komputera jak włączam jakiś program NOD32 pokazuje okienko:

Niestety gdy wybieram “usuń” okienko pojawia się ponownie i tak w kółko aż wyłącze dany program (w tym wypadku internet explorer).

Log z hijackthis wygląda następująco:

Proszę o pomoc bo naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić, a nie jestem zbyt dobra w te klocki :frowning:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Zrób skan AVG AntySpyware 7.5 po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Log z Hijackthis:

Log z Silent Runners:

Antywirus (NOD32) już nie wyświetla żadnego komunikatu o wirusie.

Proszę otworzyć Notatnik i wkleić w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

Zrobione. Coś jeszcze? Bo nie za bardzo wiem…

To wszystko :slight_smile:

Baaardzo dziękuję za pomoc :slight_smile: