Trojan-Gamethief.Win32.magania i Trojan.Downloader.Zlob.Bbk

Witam serdecznie.

Od pewnego czasu mam problem z tytułowymi wirusami i nie mogę sobie z tym poradzić. Co usunę to problem pojawia się co jakiś czas ponownie.

System był już kilka razy reinstalowany, ale po dniu normalnego działania powracał.

Najczęstsze objawy: pasek ładowania systemu porusza się w nienaturalnie szybkim tempie, cpu na 100 % (proces csrss.exe najwięcej ale nie zawsze). Uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji np. firefox powoduje spory skok zużycia. Poza tym nie ma możliwości połączenia się z siecią. Wcześniej jeszcze zmianie ulegał wygląd paska zadań, przypominał stary, klasyczny windows.

Skanowałem system mks on line i wykrywał zlob.bbk, po wykryciu dawałem opcję usuń, a z dwóch pendrive wyszukał mi kasperski gamethief.win32.mangania.awzm w plikach: F:\yh.cmd, G:\yh.cmd. Ad-aware natomiast wykrył adaware.eshoper.am.

Poniżej zamieszczam logi z otl igmer.

OTL: http://www.wklejto.pl/52104

OTL extras: http://www.wklejto.pl/52105

Gmer: http://www.wklejto.pl/52106

Problem pojawia się bo znów zaawirusowujesz kompa pewnie z pendrive,pierw odwirusuj oba pendrive,potem kompa,wgraj Trojan Remover wersja trial na 30 dni,uaktualnij bazy,restart kompa,tryb awaryjny i przeskanuj w/w programem,oba penki też,komputer po usunięciu szkodników będzie chciał się zrestartować ,więc zrestartuj,powinno być ok

Niestety nie mam tych penów. Nie były moje. Skanowałem już kilkoma programami. usunąłem te wirusy kasperkim i następnie sformatowałem. Wira w sumie juz nastepnym razem nie znalazlem, jednak chodzi o tego drugiego. co znim?

Nie ma w tych logach nic ciekawego.

Uruchom OTL i w oknie Custom Scans/Fixes wklej to:

Kliknij w Run Fix. Zatwierdź restart komputera.

Użyj szczepionki >Panda Vaccine

jessi

Dzieki bardzo. Zrobiłem jak wyżej. Narazie nie ma problemu. Jeśli coś będzie nei tak to się odezwe. Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam