Trojan horse dialer 125017

Błagam o pomoc no, no bo ni cholerki nie usune tego draństwa :wink: no to jak FORMAT czy da sie jeszcze uratować? prosze o najszybsze odpowiedzi

Daj loga z hijacka.

Jak próbowałeś go usunąć, jeżeli antywir nie usuwa go w normalnym trybie to spróbuj w awaryjnym.

Link do :arrow: HijackThis 1.99.1

Odpalasz program i klikasz Do a system scan and save a logfile następnie automatycznie wyskoczy dokument tekstowy którego całą zawartośći wklejasz na forum.

jeśli o to chodziło , no to jest, z góry dzięki za pomoc

a jakiś taki miły antyvirusik polecicie ? hehe

No szitu pełno:

Backdoor.Haxdoor wersja D

inne:

Jak usunąc:

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu.

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasowanie z dysku plików, które podkreśliłem na czerwono (nie podkreslałem plików to wszystkie ostatnie w katalogu windows , tylko foldery podkreśliłem i kilka plików dla przykładu).

  5. Użyj zestawu FxAgentB.exe + CWShredder + Ad-aware

  6. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  7. Pokazać nowy log.

LSP-Fix usuniesz wpisy 010 TU opis działania :stuck_out_tongue: Te plik to: newdotnet6_38.dll

Zrób jeszcze tak, użyj Desktop_Recovery_Kit.zip

i zrób:

Panel Sterowania >>> Właściwości Ekranu >>> Dostosuj Pulpit >>> Sieć Web >>> skasowanie wejścia tam zlokalizowanego

Użyj zwłaszcza scaneru Trend Micro Hausecall online scanner

Wklej cały log tzn z początkiem który ma wyglądac w moim przypadku tak:

potem runing proces :smiley:

Zbedny albo XP albo 2000, ale nie o to chdiz usuwa w trybie awaryjnym i stosuje sie do instrucji, potem nowy LOg i wtedy zajmiemy sie antywirusami(wyborem)

Opis jak usunąć Backdoor.Haxdoor masz TUTAJ :stuck_out_tongue: