Trojan Horse : TR/Dyfuca.J

Yo0o0 ludzie mam mały problem. Przeglądałem stronki www a tu nagle ni z tad ni z owąd pojawia mi sie informacja że program AVPersonal Edition wykrył wirusa TR/Dyfuca.J . Znacie jakąś stronke na której bym mógłbym co nieco przecytac o tym wirusie ?? chce być pewny z czym miałem do czynienia … 8)

PS

Oto fragment z wycinka raportu

Tu został wykryty :

C:\WINDOWS\Temporary Internet Files\Content.IE5\A3W86Q54

optimize[1].exe

The Trojan horse TR/Dyfuca.J

Siedział jeszcze w c:\Progrma Files\Dialers\

W tym Folderze miał jeszcze swoje pliki które usunoł Antyvirus ( wraz z folderem )

Dlaczego nikt nie chce odpisać ???

moze nikt nic nie wie na ten temat, moze akurat nikt nie przeglada forum, moze… i setki innych powodow, jak ktos bedzie wiedzial to napisze, proste :stuck_out_tongue:

:o :o

Hmmm…czyli z tego co zrozumiałem będą nam się wyświetlać okienka pop-up, i będą nam się wyświetlać inne stronki, niż te które chcemy :slight_smile:

Jednym słowem taki badziewie, które nam nieźle będzie uprzykszać surfowanie po necie. :slight_smile:

Pozdrawiam

To jednak jest znacznie groźniejsze :

" może także przełączać wyszukiwarki na strony,

kontrolowane przez autorów tego programu "

:twisted: :twisted: :twisted:

O ! A jednak cos wiedzieliście :stuck_out_tongue: Dzięki Asterisk, już wiem co to za syf władował mi sie do komputera :smiley: Już został usunięty ( AVPersonal Edition - polecam ) więc moge spać spokojnie :smiley:

Rzecz w tym, że mogłeś sam użyć

Google i uzyskać to samo :o