Trojan.JS.Redirector.ar Kaspersky oszalał!

Witam,od dziś rana Kaspersky AntiVirus 2010 oszalał.Co wchodze na jakas strone to wyskakuje komunikat o znalezieniu tego virusa i go blokuje:/Widze,że nie ja jedyny mam taki problem:/ Prosze o pomoc,z gory dzieki

Pokaż log z: OTL

Przestawiasz w nim Processes i Modules na All oraz wklejasz w dolne, białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

OTL http://wklejto.pl/55506

Extras http://wklejto.pl/55507

Mnie wydaje się,że będzie to związane coś z aktualizacjami bazy KIS.Mój KIS może nie oszalał,ale też atakował kilka razy takimi komunikatami np. przy wejściu w poszczególne linki forum Voratlu Dobre Programy.Spróbuj ręcznie zaktualizować bazę lub trzeba czekać do następnej aktualizacji.

No wlasnie to sie stało po porannej aktualizacji:/Probowalem recznie ale nic to nie daje.Trzeba czekac,moze pozniej bedzie aktualizacja z poprawkami.Prosze o sprawdzenie loga wrazie czego:)

Ogólnie to plaga dziś tych wirusów. Widocznie baza jest za bardzo wrażliwa.

Tylko kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Custom Scans/Fixes wklej to:

Kliknij w Run Fix.

jessi

A nie ściągałeś czasem jakichś lewych kluczy do Kaspersky’ego? :wink:

Mi komunikat ten się pojawiał tylko podczas wchodzenia z IE na kurnik :open_mouth: :confused:

http://wklejto.pl/55509 log z usuwania

I tu mnie masz…niestety tak,ale i tak nie dziala:/W ogole ten kaspersky strasznie zamula,komp wylacza mi sie z 5 min,a jak go wylacze jest wszystko ok:/Dzieki za pomoc pozdrawiam

Ja korzystam ze starego (Kaspersky AV 7) i wszystko ładnie śmiga na trochę starszym sprzęcie.

witajcie! ja się w ogóle na komputerach nie znam i to dla mnie czarna magia co tu piszecie o tych OTL-ach i innych… ale mi się tez tak dzieje… tez mi co jakiś czas wyskakuje atak tego trojana… i co gorsze nie chcą mi się ładować żadne filmiki na youtube czy innych tego typu stronach. o co chodzi? ktoś wie? ja mam całkowicie oryginalnego antywirusa, żadnych lewych kodów itp.

U mnie juz wszystko ok,zaktualizuj kasperskiego recznie,on pobierze nowa poprawiona definicje:)

tylko ze youtube mi nadal nie działa, nawet po zaktualizowaniu :[

A Flash’a masz?

mam wszystko, bo dziś rano zanim to się zaczęło to mi chodził youtube… teraz jest tak jakby pojawia się wszystko tylko się nie ładuje filmik

Może wolny net? Jeśli nie to może spróbuj dowolny filmik ściągnąć przy pomocy jakiejś strony (np. mm5.pl)

hmm sama już nie wiem… przed chwilą załadowało, a teraz znów nie… kurczę… mam nadzieję że jak juz to tylko chodzi o to że net przymula… a nie że to z tego trojana…

wszędzie gdzie były reklamy Google AdSense tam się pojawia ten "niby"trojan.

Kaspersky musi naprawić bazę wirusów pod tym względem.

a ja mam teraz problemy z firefoxem… najpiew się crash-nął, a teraz nie moge nic napisać np na forum, i nie ma z boku tego przycisku do przesuwania strony w dół… jak juz dla odmiany youtube zaczął chodzić… na prawdę już ręce załamuję…

przez explorera jak wchodze to mi wszystko działa… (teraz pisze z explorera)