Trojan peacomm

Witam, mam podobny problem ;/

Proszę o pomoc.

rainbow nie podczepiaj się pod cudze tematy. Loga wydzieliłem. Proszę nazwać temat konkretnie i opisać problem jaki występuje…

Folder usuń ręcznie w trybie awaryjnym, a wpisy HJT.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Masz dwa programy antyvirusowe - avasta oraz nortona. Proponuję jednego usunąć.

Przepraszam Moderatora za kłopot na wstępie, jestem nowa i proszę o wybaczenie :). Usunęłam wskazane wpisy, odinstalowałam drugiego antywirusa którego zainstalowałam wczoraj w walce z trojanem, tyle że cały czas norton wyświetla mi info o zagrożeniu. To nowe logi:

Możesz ciachnąć.

Czy pokazywana jest informacja o tym, że został wykryty szkodnik czy tylko, że istnieje taka możliwość etc. ?? Jeśli jest podana lokalizacja, to proszę podać ją na forum.

Możesz zajrzeć tutaj

Mam jedynie alert o infekcji: Komputer nie jest chroniony przed poniższymi szybko rozprzestrzeniającymi się zagrożeniami. Nazwa zagrożenia: Trojan.Peacomm Po naciśnięciu na Chroń teraz mam info że wygasła mi subskrypcja a bez tego nic nie zrobi. Właśnie sama ściągam definicje wirusów i może jest szansa że to pomoże?

Złączono Posty : 23.01.2007 (Wto) 18:16

:smiley: udało się. Pobrałam sama nowe definicje i trojan przeszedł pod zakładkę “Chroniony” :slight_smile: Dziękuję serdecznie za pomoc :slight_smile: