Trojan spm lx jak się go pozbyc

Witam. Pomóżcie proszę, odpaliłem kompa i pulpit zmienił się w Warring… i komunikat o trojan spm/lx, z mojej walki z nim mam tyle ze teraz przy próbie zalogowania się komp informuje o wczytywaniu ustawień osobistych po czym się wylogowuje i tak w koło. Plis pomóżcie.

P.S. Tak " drukowanymi literami" jak do matołka :slight_smile:

Daj log z OTL

Z racji tego, że:

Spróbuj to wykonać w trybie awaryjnym.

Wygląda to na klasyczny przypadek fałszywego programu ochronnego, więc przed skanem OTL wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - znalezione obiekty usuń.

Pokaż raport po usuwaniu.

Awaryjny to samo, wiersz poleceń, to samo nie mogę się do niczego dobrac. niestety :frowning:

Próbowałeś “ostatniej dobrej konfiguracji”?

Jak się nie pojawia, to klikasz F8 przed pojawieniem się paska ładowania Windowsa i tam wybierasz powyższe.

tak prosto to tego się nie przeskoczy, nie działa :-(. To znaczy zachowuje się ja w poprzednich przypadkach , robi tak jakby pętlę i tyle

Ściągnij Superantispyware

link tutaj: http://www.superantispyware.com/download.html

ściągnij, zainstaluj, pobierz najnowsze definicje bazy wirusów, przeskanuj kompa (pełne skanowanie). :slight_smile:

pomysł byłby dobry gdybym mógł się dostac do Windowsa :wink:

Spróbuj użyć safe-mode with network

Dodane 08.02.2010 (Pn) 21:24

a dokładnie tryb awaryjny z siecią

jak pisałem wyżej żadna tradycyjna metoda, nie działa

Wypinasz dysk z kompa podpinasz do innego z zainstalowanym superantispyware i skanujesz :slight_smile:

powiem o czym myslę ( poprawcie jeśli bredzę :slight_smile: ). Po znalezieniu wirusa potraktowałem kompa Spybot-Search-Destroy, w miedzy czasie za sprawą pewnie virusa na pasku autostartu wyświetlał sie combo fix ???. Wyczyściłem rezultaty skanu z programu Spybot-Search-Destroy , i kolejno restart. Czy mogłem zmasakrowac windowsa i jak sie dostac, po dane na dysk systemowy.

Dodane 08.02.2010 (Pn) 22:06

Powiem jeszcze że po wpięciu laptopa(nie działa) w siec widzę jego udostepnione dyski

Jeżeli Windows padł uruchom naprawę Windowsa z płyty instalacyjnej.

Ale dopiero jak będziesz pewny ze wirus został usunięty. :slight_smile: