Trojan "wuaudit.exe"

Witam. Ostatnimi czasy zauważyłem u siebie w procesach pozycję: wuaudit.exe. Przeglądając różnego rodzaju fora dowiedziałem się, że owy proces jest rzekomo wirusem.

Osobiście nie znam się na tym, wiec przychodzę szukać pomocy. Pomoc, która miałaby polegać w moim mniemaniu na potwierdzeniu czy wyżej wspomniany proces jest wirusem, czy tez nie. A jeśli, czego bym jak nikt z was nie chciał aby to był wirus, to prosiłbym o pomoc w pozbyciu się go. Czytając poprzednie tematy na innych forach spotkałem osobę z tym samym problemem. Ale mimo mniejszych lub większych wysiłków nie udało mi się uporać z tym problemem.

W swoich poczynaniach przeskanowałem komputer programem OTL. Zamieszczę wyniki ze skanowania ( Być może przydadzą się w rozwiązaniu problemu.)

Link: http://www.sendspace.pl/file/9c9d95869e5fdcd4093b56b Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Pokaż log OTL.txt umieszczony na wklej.org

http://wklej.org/id/1188799/

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Ok, problem rozwiązany. Wielkie dzięki

Dodane 26.11.2013 (Wt) 12:57

Skanowałem pelnym skanowaniem i nie wykrylo mi nic, potem z ciekawosci przeskanowalem blyskawicznym trybem i znalazlo wirusy http://ifotos.pl/zobacz/12jpg_nqpxqrp.jpg/

Dodane 26.11.2013 (Wt) 12:58

http://wklej.org/id/1188822/