Trojan - zrób to sam

Witam!

Jak to jest, że news o Suprnovej zdjęliście, bo może promować ściąganie nielegalnych plików a teraz piszecie o narzędziu do tworzeniu trojanów?! Może by to uszło gdybyście nie podali nazwy tego narzędzia. Toż to hipokryzja!

Po pierwsze: “toż” a nie “tosz”. Po drugie to informacja ze świata oprogramowania i Internetu i kolejny etap walki między piratami i twórcami oraz agencjami rządowymi. Jeśli się pisze o zamknięciu Suprnovy, to się pisze o jej ponownym otwarciu, by kolejna aktualność o jej zdjęciu miała jakikolwiek sens.

Sugeruję też poszukać w słowniku znaczenia słowa hipokryzja i ją faktycznie wykazać.

Dzięki db za nazwe już mam go na kompie tera kumplom po kompach pomyszkuje xD

Ryan, proszę bardzo:

Przykład masz nad moim postem.

PS

Po usunięciu newsu o otworzeniu Suprnovej, ktoś z załogi DP, zapytany czemu tak się stało, pisał właśnie o tym, że ten news może promować pobieranie nielegelnych plików. Postaram się teraz poszukać tej wypowiedzi.

To ż to czepialstwo z Twojej strony.

Fiesta, już mnie Ryan poprawił -.-

Skoro nie potrafisz rozróżnić co jest prawdą, a co pustymi przechwałkami internetowego trolla to juz Twój problem.

Naprawdę myślisz, że wszyscy czytelnicy vortalu są tacy święci? Jestem pewien, że znajdzie się ktoś, kto ten program znajdzie, pobierze i wykorzysta.

Więcej w komentarzach tu http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=7270 .

News o Shark 2 miał ustrzec przed zagrożeniami które pojawiają się ze strony tego typu narzędzi, a nie je promować. Możliwości tego narzędzia zostały szczegółowo opisane aby uświadomić, że to nie jest jakaś totalna zabawka. Proponuję ponadto przeczytać ostatni akapit, bo mam wrażenie, że czytanie wielu osobom sprawia trudność i nie dotarła do końca.

Tak, ale nie wszyscy odwiedzają DP i nie wszyscy mają antywirusy. Mamy do czynienia z nierówną walką, gdzie wy dajecie możliwość zaatakowania tej drugiej strony bez antywirusów.

Lepiej uświadamiać ludzi, ze coś takiego istnieje i trzeba sie przed tym bronić - używać oprogramowania zabezpieczającego (antywirus, firewall). Nie będziemy przecież wszystkich utrzymywać w błogiej nieświadomości, że Internet ma tylko piękne strony…

Możesz zawsze skorzystać - Skanery do wyboru

Właśnie dlatego, że działania suprnovy są naganne nie pojawił się do niej na wortalu link. Takie były zawsze reguł i nie widzę by je łamano. Co więcej - fajnie, że pominąłeś część w której napisałem jakie jest logiczne uzasadnienie takiej aktualności. W pierwszej kolejności vortal ma informować. Moralności należy do czytelnika.

I co z tego ? To tak jak by nie mieć sprawnych drzwi wejściowcych… ich problem :x

Poza tym jak ktoś na prawdę się interesuje takimi sprawami to używa google w tedy czy news na DP sie pojawi czy nie to on i tak to znajdzie ;]

I tak Shark 2 wykrywa już Kaspersky, Norton, :slight_smile: i wirusy robione za jego pośrednictwem.