Trojany i migający prostokąt na ekranie

Witam.

Mam zainstalowany AVG Anti-Virus free edition 2013.Wykrył on kikanaście dni temu trojana i kilka innych zagrożeń na komputerze.Usunąłem je a po dwóch dniach przeprowadziłem skanowanie i okazało się ,że nadal siedzą na komputerze.Pomimo kolejnego usunięcia pojawiły się na nowo a w międzyczasie AVG przy codziennej zwykłej pracy w tle wykrywał trojana trzy razy co drugi dzień.Nie wiem czy to może mieć jakiś związek,ale od kilku,kilkunastu dni znacznie spowolnił mi internet.

Przed ok. 3tygodniami pojawił mi się na ekranie mały prostokąt o wymiarach ok.10mmx3mm.Towarzyszy mi codziennie pojawiając się głównie na środku lub po prawej stronie ekranu.Na białym tle bywa czarny a na ciemnym tle jest biały.

Linki do raportów OTL:

http://www.wklej.org/hash/053f83771d3/

http://www.wklej.org/id/1012102/

Proszę o rady.

Odinstaluj McAfee Security Scan Plus,HiJackThis,Logitech Desktop Messenger.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Zrobione.http://www.wklej.org/id/1012282/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj.

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zrobiłem podane zalecenia zaraz po tym jak tylko je podałeś.Dzisiaj znowu pojawił się ten prostokącik.Internet chodzi na zmianę dzisiaj poprawnie a wczoraj strasznie wolno.Używam firefoksa.Opera w której nie instalowałem żadnych dodatków w czasie spowalniania internetu nie jest w stanie załadować strony Korzystam z Aero2 parametry -69 bbm,70%,CSQ22 i tu się niewiele zmienia.Przez 3 miesiące nie miałem kłopotów z działaniem internetu.

Dodane 29.04.2013 (Pn) 16:23

Witam.

Mineło juz trochę czasu od ostatniego mojego posta więc przypomnę się.Proszę o pomoc bo nadal mam problem z tym pojawiającym się prostokątem podczas przeglądania internetu.Dodatkowo obok niego zaczął pojawiać się jeszcze kwadrat.