Troll w komentarzach

A Ty kim jesteś, żeby oceniać ludzi? Nie zabrałeś głosu w sprawie, tylko czepiasz się osób, które nie gloryfikują “tfurczości” pangryska. Jeśli przeszkadza Ci język wypowiedzi, to nie czytaj. Jednak sądzę, że sam jesteś niezłe ziółko, patrząc po avatarze.

Sorry, ale szczeniackie solówy i tego typu sprawy już przerobiłem za młokosa, teraz mnie to nie rajcuje. Prowadzę obecnie ustabilizowany żywot.

On nikogo się nie czepia tylko próbuje ci przedstawić opinię osoby która z boku patrzy na całą sytuację. Czyli to że nie jesteś lepszy niż wymieniona przez ciebie osoba. A patrząc na twój avatar ten lata treningu chyba czkawką ci się odbiły :wink:

Widzę że znasz mnie na wylot. Szkoda że nie poznałeś mnie na żywo, by od razu oceniać po wpisach blogowych. Podobnie widzę że świetnie się z Pangrysem dogadujesz dogryzając mu zdrobnieniami pseudonimu

 

Pfff

Ja też patrzę z boku na całą sytuację, jako widz portalu DP. Jestem lepszy niż wymieniona osoba. Dlaczego? Ponieważ nie zwę się “współpracownikiem”, od którego jakiegoś poziomu wpisów przynajmniej w teorii powinno się wymagać. 

Nie napisałem też żadnej nieprawdy w odniesieniu do jego wpisu. Można to zweryfikować.

Oj tam, oj tam. Przed igrzyskami się wróci do regularnych treningów :wink:

 

 Na żywo nie uważasz KM i myphone za dobre marki?

 

 No co? Polecam każdemu.

Uważam za dobre - to chyba najlepsze stwierdzenie o telefonach ze średniej półki cenowej, ale nie wielbię ich pod niebiosa. Po prostu firmy te ostatnio mają wysyp ciekawych modeli. Ot różnica. 

I zupełnie ignorujesz fakt kiepskiej jakości składania, oraz serwisu wołającego o pomstę do nieba? Dla mnie to są istotne cechy.

Nie mam nic przeciwko chińskim producentom, ale te dwie na jakości na pewno się nie wybiły. 

Jak mogę pisać o serwisie firmy, jak jedyną styczność mam tylko z testowanym modelem ? 

Poza tym skończ z offtopem, a wywody osobiste przelewaj na PW. 

Ale możesz wyszukać informacje, co ja uczyniłem. Dlatego wiem, że należy unikać tych dwóch firm i wielu innych.

Hej, 

Gwoli ścisłości to zdjęcie na awatarze zostało zrobione na Cold Zlocie 2015 w czasie wycieczki do Mielna. Wiało straszliwie, a temperatura kilka kresek poniżej zera robiła swoje. Nie dziwne, że trzeba było czymś się osłonić. Wiem coś o tym - w sumie zdjęcie mojego autorstwa. :slight_smile: Nie zawsze więc pochopne wnioski są wnioskami poprawnymi.

Pozdrawiam,

 

Czytałoby się o wiele przyjemniej :slight_smile:

Ależ on trzyma wysoki poziom.

Nie jest najgorszy, ale określenie “wysoki poziom” to nadużycie. 

Proszę o wskazanie mojego chamskiego komentarza. A skoro już mówimy o chamstwie …

od.thumb.jpg.0986c47d84000fbdc19a596963c

Proporcje z lekka ci się pomyliły. Szczególnie o prawdzie i chamstwie.

Oceniasz innych ale sam nie zauważasz swojego zachowania. Póki co to tylko ty napinasz kim ty nie jesteś choć prawda może być od tego bardzo odległa …

O słodka naiwności. 

Ludzi, którzy wytykają ci błędy wyzywasz od trolii i dzieciaków i wysyłasz do psychiatry. Najlepszą obroną jest atak, co pangrysku?

Moje zachowanie jest adekwatne do sytuacji. Nie mam powodu pisać do ciebie grzecznie, jeśli sam tak nie robisz.

 Napisał facet nie odróżniający GB od GiB, oraz za wyznacznik jakości uważający MTBF.

 

Piszesz oczywistą nieprawdę i nie potrafisz jej obronić, atakując personalne. Ten wpis nie został napisany w stylu: “moim zdaniem”. 

Poza tym, chyba nie próbujesz tutaj  kogoś przekonać, że wpis na blogu może być śmieciowy, bo to blog?

 Wpisz w Google frazę: “plextor firmware problems”, sporo rzeczy wyskakuje. Nawet na polskim podwórku można przeczytać o przygodach z firmware do M6S i Pro.

Dzięki za radę, ale jest ona od kogoś takiego jak ty zupełnie bezwartościowa.

Najpierw naucz się wyszukiwania informacji, potem analizy. Nie musisz się na wszystkim znać, ale wypada się choć trochę przygotować. Mniej będzie wówczas zarzutów, ze piszesz bzdury.

Przecież twoja niekompetencja została już obalona. Nie tylko ja i Mr-Pan  to zrobiliśmy. Nie odniosłeś się do tego, lecz zgrywasz wielce prześladowanego przez “trolli” człowieka.

Twoje wpisy utrzymują się tylko dlatego, że należysz do zlocikowego klubiku, gdzie ręka rękę myje. Nie ma innego powodu.

Poczytny bloger nie może się mylić.  

Udowodnij, proszę swoje twierdzenia. Ja nie obrażam ludzi, którzy wytykają mi błędy w odróżnieniu od innych.

Widzę, że niemożliwa jest dyskusja z osobą, która nie potrafi zrozumieć swojego postępowania. Na tym kończę bo nie mam zamiaru zejść do twojego poziomu. 

Do niezobaczenia :slight_smile:

Zacytuj wraz z komentarzami na które odpowiadałem. Jeśli poczułeś że skrzywdziłem ciebie swoimi wypowiedziami, to mogę tylko przeprosić. Chciałbym tylko zaznaczyć, że duża część zacytowanych powyżej komentarzy, nie była kierowana do ciebie a do innego usera.

Chciałbym byś napisał kiedy i gdzie ciebie obraziłem lub uraziłem skoro mnie personalnie, tak chamsko i bezrozumnie zaatakowałeś.

Dla mnie to już koniec.

 

Nie chce mi się tam znowu wchodzić. Sam wiesz co i do kogo napisałeś, ja tylko skopiowałem i zacytowałem.

Żadnych przeprosin od ciebie nie potrzebuje, bo mnie to kompletnie nie ruszyło. Ot kolejny pyskacz w internecie.

No i co z tego? Chciałeś wskazania, to ci wskazałem.  

Ten temat zaczyna dryfować w bardzo niebezpiecznym kierunku, zaznaczam, na Forum żadne wycieczki osobiste nie zostaną bez “nagrody”, resztę proszę Sobie wyjaśnić na PW (przypominam, że za wulgarne PW też można dostać bana…). Temat uważam za wyczerpany. Kłódka.