Troll w komentarzach

Od jakiegoś czasu w komentarzach pod newsami dotyczącymi MS pojawił się nowy troll - KsProboszcz

Czy jest szansa na zablokowanie możliwości komentowania przez tego osobnika?

Nie da rady, chłop ma misję biznesową do wykonania. Możesz go sobie indywidualnie ukryć i tyle.

Zabawny jest. Dla mnie może zostać :slight_smile:

Lepiej niech zbanują wiadomo kogo…

To od kiedy jest zielone światło na odstrzał dzików?

Zapytaj się Komorowskiego.

 Szkoda że tylko na tydzień, ale lepsze to niż nic.

Bardziej od KsProboszcza martwi mnie mizerny poziom artykułów na DP. Może zbanujcie Lukasamd i Scorpiona? 

Do lukasamd nic nie mam ale Scorpions.B to jedna wielka pomyłka portalu.

Eimi też, ale sam siebie przecież nie zbanuje :) 

Proszę o zbanowanie ext73

A ja poproszę milion dolarów. 

 

EDIT: Do listy wypada dorzucić Pangrysa. Dawno nie widziałem takiego pokazu niekompetencji i chamstwa. 

Daleko nie musisz szukać, poczytaj swoje komentarze.

 

W ramach zarzutów - pokaż chamstwo, które szerzy Pangrys. Jakiś link, screen?

Ja nie jestem “współpracownikiem” DP. A moje komentarze zawierają 80 % prawdy, 15 % złośliwości i tylko 5 % chamstwa.

To czekamy na “prawdę” o Pangrysie.

I jeszcze  na algorytm tak skrupulatnego wyliczenia zawartości komentarzy na portalu :stuck_out_tongue:

IMHO pmyrdały  ci  się co nieco proporcje.

 

Przeczytałeś jego wpis na blogu i nie wyciągasz wniosków? Jest mi przykro.

No tak, wielbiciel marek kruger&matz i myphone się odezwał :wink:

Algorytm jest ciągle dopracowywany. Margines błędu wynosi nie więcej niż 0.32 %.

Odyniec, póki co to tylko Twoje chamskie teksty można było ujrzeć na łamach komentarzy, choćby przykład (na szczęście już usunięty) ze wczoraj:

tmp1.thumb.PNG.4d87d6d86f6f406eb5b977d99

Wychodzisz na strasznego hipokrytę…

Stanąłem w obronie  kolegi zaatakowanego przez pangryska.

Poza tym mam rację - otyłość prowadzi do miażdżycy. 

Jednak tylko upieram się w przekonaniu, że jesteś strasznie cynicznym z charakteru i złym człowiekiem… a twoją jedyną bronią jest Internet za którym się chowasz. W sumie jak na każdego tchórza i trolla przystało. Mam nadzieję, a nawet życzę ci - żeby życie cię zweryfikowało :wink: